Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Старий-новий виконком сформовано...

Сьогодні, 10 грудня, як і очікувалося на другому пленарному засіданні першої сесії Дрогобицької міської ради відбувся розгляд питання про утворення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, визначення його чисельності.

До виконкому увійшли:


Тарас Кучма, міський голова Дрогобича, Володимир Коцюба, керуючим справами виконкому, Андрій Ковч, заступник міського голови з гуманітарних питань, Роман Москалик, заступника з комунальних питань, керівник департаменту міського господарства(за посадами), секретар міської ради Орест Каракевич (за посадою) дев’ять старост Дрогобицької громади (за посадами), а також представники партій та ГО, які були обрані рейтинговим голосуванням із загальної кількості запропонованих осіб: Роман Муль, Володимир Бернадович, Юрій Нестор, Михайло Городинський, Роман Щудло, Наталія Зелді, Роман Урбан.

Як повідомив на своїй сторінці у фейсбук депутат від "Європейської Солідарності" Михайло Задорожний, як і очікувалося сьогодні на сесії Дрогобицької міської ради, за пропозицією міського голови, розглядалося питання кількості старост, які будуть представляти у виконкомі населені пункти та Стебник.

-19 сільських рад та м.Стебник будуть об'єднані у дев'ять старостинських округів. Пропозицію, яку я вносив з 17 старостинських округів не було підтримано, прикро, що села так і не було почуто. - Прокоментував ситуацію Михайло Леонович.


В межах засідання за поданням міського голови питання про утворення старостинських округів Дрогобицької громади не розглядалося. Проте внесені зміни у структуру міської ради, а саме введення дев’яти посад старост, свідчить про те, що в Дрогобицькій ТГ буде діяти дев’ять таких округів
До слова: Депутати ЛОР отримали для розгляду проєкт обласного бюджету Львівської області на 2021 рік.
Основні параметри бюджету такі:
Доходи обласного бюджету - 5,29 млрд. грн.
- Це на 30,2 % менше за обсяг доходів у 2020 р. (було 7,59 млрд. грн.).
- І на 59,7 % менше за обсяг доходів у 2019 р. (було 13,0 млрд. грн).
- Власні доходи (без урахування офіційних трансфертів із державного бюджету) у структурі доходів складають майже 60%, або 3,15 млрд. грн.
- Офіційні трансферти (дотації та субвенції з держбюджету), відповідно 40%, або 2,14 млрд. грн.
- Основну частку в власних доходах становить ПДФО - 2,52 млрд. грн., або 80%.
- Видатки на 2021 р. заплановано в обсязі 4,81 млрд. грн.
- Це на 36,1 % менше за 2020 р. (було 7,53 млрд.грн.).
- Обсяг видатків на обласні Програми і заходи планується зменшити на 39,4%, або на 498,3 млн.грн.
- Видатків на Програми капітального будівництва - не передбачено взагалі (у 2019 р. було 239,5 млн.грн.).
- Нагадаю, що із 73 штучно створених ОТГ у Львівській області - ❗58 дотаційні.
З такою хибною і розбалансованою економічною політикою Уряду - громаду Львівщини чекають великі проблеми у майбутньому.
Інформація подана депутатом обласної ради Йосифом Ситником.
PS. Ну що ж, старі-нові обличчя знову при владі. І знову, з нагоди Всесвітнього дня прав людини, наша міська рада на чолі з "управителем", псом "Цербером" та "ручними песиками" пана мера, "Муніципальною вартою", без жодних аргументовних пояснень не пустила на сесію відомих громадських та політичних діячів і ЗМІ. Хоча вони зверталися до міської ради з цього приводу з письмовими заявами. Сподіваємось, остаточні крапки над "і" у цій ситуації розставлять правоохоронці, до яких громадськість та журналіст зверталися за допомогою з письмовими заявами.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

speccor 14 грудня 2020, 15:38
ЯК ТАМ ДОЛЯ ТИХ МУНІЦИПАЛІВ, ЯКІ БУЛИ ЗАМІШАНІ У РОЗКРАДАННІ ЛІСУ У ПАРКУ ІМ. Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО?
  • Подобається
  • 1
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: