Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Секретарем ради у Дрогобичі обрано Ореста Каракевича

На жаль, не всім журналістам вдалося потрапити на урочисту сесію Дрогобицької міської ради VIII скликання, а тiльки обраним. Оскільки на "мармурових" сходах дрогобицької ратуші було виставлено "почесний караул" - "Муніципальну варту", якій давав вказівку колишній регіонал Степан Федак, що наче "пес Цербер" чатував при вході на тих, кого "сказано не пускати", і на інших: про кого слід доповісти начальству "згори", аби потім провести, куди треба.

У Трускавці на урочисту сесію журналістів пускали без жодних проблем, аналогічно й у Східниці та Меденичах. Ніхто з районної ради також не заперечував проти присутності ЗМІ. І тільки очільник Дрогобицької міської ради вирішив відгородитися від "чужої преси", бо вже поділив представників ЗМІ на "своїх" та "чужих". І веде себе так, неначе приватизував Дрогобицьку міську раду...


Але облишмо "ручних песиків" пана мера, і поговорімо про урочисте засідання...

Отож, традиційно, перше урочисте засідання Дрогобицької міської ради розпочалося з Державного Гімну України. Дрогобицька міська територіальна виборча комісія, котра опрацювала протоколи дільничних виборчих комісій, в тім числі і уточнені, та встановила результати виборів депутатів Дрогобицької міської ради та очільника Дрогобицької ОТГ, привела до присяги 38 новообраних депутатів та обраного вдруге міського голову. Символічно, присягу на вірність служіння громаді міста зачитав найстарший депутат Роман Курчик (Народний Рух України). Благословив депутатів та міського голову Єпископ УГКЦ Владика Ярослав Приріз. Після урочистої частини сесія продовжила свою роботу, за результатами таємного голосування було обрано секретаря ради Ореста Каракевича (ПП "Європейська Солідарність"). Дрогобичанина, лікаря, активного учасника Революції Гідності, учасника АТО Ореста Каракевича підтримали 35 депутатів, також було сформовано комісії, обрано заступників міського голови та голів комісій. Створено тимчасову комісію щодо напрацювання проєкту регламенту.
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

Владу попердолило 5 грудня 2020, 14:35
А злодійчука-зеленку, стопу кулиняка, з легкої руки кучми було обрано очільником земельної комісії.
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: