Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Підприємці Дрогобиччини приєдналися до протестувальників і заблокували урядовий квартал та оголосили «податковий майдан» (відео) .

1 грудня, як було анонсовано ЗМІ, у Києві під будівлею Верховної Ради проходить акція протесту підприємців, так званий податковий майдан #SaveФОП “Право на працю”.

Як повідомив співорганізатор руху “Save ФОП” на Львівщині Владислав Орлов, чиновники цілеспрямовано вбивають українське мале підприємництво, надаючи преференції великому бізнесу.
"Усі засоби комунікації не призводять до результату. Влада, вперто намагається знищити величезний прошарок народу України.
Запроваджуючи, так звану, фіскалізацію малого бізнесу; оголошуючи карантинні обмеження діяльності для мікропідприємців, чиновники цілеспрямовано вбивають українську бізнес-ініціативу, надаючи преференції великому бізнесу",- наголосив Владислав Орлов.

У відстоюванні своїх прав щодо ведення малого бізнесу, підприємці Дрогобиччини чисельно зібралися в Урядовому кварталі та під стінами Парламенту. До Києва на акцію протесту з’їхалися підприємці із Львівщини, зокрема Дрогобича та Трускавця. Напередодні податкового майдану – люди провели автопробіг вулицями рідних міст.


У Києві протестуючі вимагають провести реформи Державної податкової та Державної митної служб України відповідно до стандартів ЄС – для забезпечення прозорих та простих процедур стягнення податків, розмитнення товарів, яка передбачає усунення будь-яких проявів корупції.

Серед головних вимог мікробізнесу до влади: терміново розглянути та ухвалити законопроекти №3993 та №№3853-1(2) (розроблені з урахуванням законопроектів №№2644, 2645). Утворити при Президентові України, постійно діючий консультативно-дорадчий орган, що буде опікуватися розвитком мікропідприємництва в Україні. Цей орган повинен бути створений на паритетних засадах, участі в ньому представників влади та представників мікропідприємництва.

Всі зміни до законодавства, що стосуються умов ведення діяльності мікропідприємництва, повинні вноситись виключно після їх обговорення з представниками мікробізнесу та ґрунтовного прогнозування їхніх наслідків. Головним критерієм реформ в Україні має стати зменшення втручання чиновників у господарську діяльність.

Запровадити мораторій на перевірки мікробізнесу, усіма контролюючими органами, до завершення реформи Державної податкової та Державної митної служб України.

Приймати зважені рішення, стосовно карантину, в умовах ймовірної загрози епідемії коронавірусної інфекції в Україні (COVID-19) та вжити усіх заходів, для дотримання конституційних прав та свобод і не допустити обмеження діяльності малого та мікробізнесу, забезпечивши рівні можливості для всього бізнесу без виключень.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: