Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Депутатський корпус розпочав роботу не лише у курортному Трускавці, але й у облраді, Меденичах та Східниці

Вчора, 1 грудня, розпочали роботу сесії не лише у курортному Трускавці, але й у Львові - у Львівській обласній раді склали присягу і приступили до роботи новообрані депутати. Головою облради обрано Ірину Гримак ("Європейська Солідарність").

Від "Європейської Солідарності" Дрогобиччину представлятиме Святослав Стефанків. Активний народний обранець Сергій Оленич відстоюватиме інтереси нашого регіону від партії «Самопоміч. Не забуватимемо й про не менш активних депутатів - Андрія Дуліб’яника («Батьківщина»), маємо надію, що не забуватиме про Дрогобиччину, яка для неї тата ж рідна, як і Дубляни, Марія Кульчицька-Волчко («Українська Галицька партія»), обрана на Самбірщині.


Також вчора приступили до роботи народні обранці у Меденичах та Східниці. Меденичани і трускавчани зранку вже встигли обрати секретарів ради - у Меденицькій ОТГ ним стала Любов Кішко («ЄС»), у Трускавецькій ОТГ - Наталія Пономаренко ("ЄС"). Вітаємо!

У Меденицькій ОТГ наступне сесійне засідання відбудеться 10 грудня поточного року. Саме на цій сесії депутати мали б затвердити старостів по кожному старостинському окрузі (їх є 11, як і було сільських рад).

У Дрогобичі новообрані депутати повинні зібратися на урочистій сесії, завтра, 3 грудня.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: