Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

На повторних виборах Дрогобицького міського голови переміг чинний голова Тарас Кучма.

Цьогорічні вибори відбувалися й у селах, які увійшли до складу Дрогобицької ОТГ.

У Дрогобичі чинний міський голова Тарас Кучма переміг свого суперника в другому турі виборів мера з різницею в 508 голосів. Про це свідчать дані паралельного підрахунку голосів штабу Кучми, пишуть обласні інтернет-видання.

За результатами підрахунку перемогу отримує чинний міський голова Тарас Кучма. Всього у виборах взяло участь – 25922 виборців. Підраховано голосів – 25651. Недійсні – 271.


Так, за Кучму проголосували 13 103 людини, за самовисуванця Андрія Веселого – 12 595. Міська ТВК оголосить остаточні результати до 27 листопада, після детального опрацювання усіх протоколів із «мокрими» печатками та розгляду скарг і звернень.

На жаль, бажаючих здійснити своє волевиявлення було не так і багато – явка була ще меншою, ніж у першому турі, і становила лише 30,18% (25 тис 922 виборці). У Громадській мережі «Опора» повідомляють, що у повторному голосуванні на виборах міського голови міста Дрогобича станом на 13 годину 22 листопада взяло участь 9 836 виборців, за даними ЦВК явка виборців на 13.00 становила 12,70%.

НАГАДУЄМО: відповідно до частин першої, шостої статті 268 Виборчого Кодексу України, керуючись пунктом 3 частини другої статті 32, частиною четвертої статті 33, частиною чотирнадцятою статті 36, частинами першою-четвертою статті 37, частинами першою, другою статті 206 Виборчого Кодексу України, Дрогобицька міська територіальна виборча комісія

п о с т а н о в и ла:

Призначити повторне голосування з виборів Дрогобицького міського голови Дрогобицького району Львівської області на 22 листопада 2020 року.
До виборчого бюлетеня для повторного голосування з виборів Дрогобицького міського голови включити кандидатів на посаду Дрогобицького міського голови:
Веселий Андрій Васильович, 20 травня 1973 року народження, спосіб висування – самовисування,

Кучма Тарас Ярославович, 11 листопада 1965 року народження, спосіб висування – самовисування.

Затвердити текст виборчого бюлетеня для повторного голосування з виборів Дрогобицького міського голови «ПОВТОРНЕ ГОЛОСУВАННЯ» 22 листопада 2020 року.
Підготовку і проведення повторного голосування здійснювати дільничним виборчим комісіям у тому ж самому складі, який проводив голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.
Про прийняте рішення щодо проведення повторного голосування з виборів Дрогобицького міського голови інформувати Центральну виборчу комісію відповідно до порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200, Дрогобицьку міську раду, орган ведення Державного реєстру виборців.
Голова
Дрогобицької міської територіальної виборчої комісії Н. О. Дем’яновська

Секретар
Дрогобицької міської територіальної виборчої комісії Л. В. Шологон
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: