Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Смерть дідуся у Стебнику: дві версії однієї події...

Смерть дідуся у Стебнику: дві версії однієї події...
Вчора у Стебнику трапилася доволі прикра подія, яка мала трагічний наслідок. На думку багатьох мешканців Стебника, з вини халатності та бездіяльності працівників Стебницької міської лікарні, відійшла у вічність ЛЮДИНА ВІД БОГА. Вчитель, про якого стебничани відгукуються якнайкраще... Проте, усе за порядком.

Резонансна подія, яка викликала шквал обговорень у соцмережах, сколихнула Дрогобиччину. Очевидці події в один голос заявляють, що через коронавірус медики забули, що існують й інші хвороби. Колишній учень (Олександр Ільків) покійного Петра Васильовича Пиля, який працював вчителем у одній із стебницьких шкіл, переконаний, що через коронавірус в Україні знівельовано саме значення слова "медицина".


На думку багатьох стебничан, медики начебто відхрестилися від дідуся, який помирає, і не надали йому першої медичної допомоги. Дідусь, який був надзвичайно доброзичливою і хорошою людиною, вчитель на пенсії, помер у приймальному відділенні.

Керівник комунального некомерційного підприємства «Стебницька міська лікарня» Дрогобицької міської ради Наталія Стецик запевняє, що у цій ситуації медики зробили все, що могли. Як повідомила лікарка у "Варто-Галицькі новини", те, що годину пацієнт очікував допомоги біля приймального відділення – не відповідає дійсності. Можливо, кажуть, у стресовому стані здалося, що час розтягнувся на годину (див. відео).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: