Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дрогобиччина під ВРУ - ні утиску малого та середнього бізнесу!!! У продовженні теми...

Дрогобиччина під ВРУ - ні утиску малого та середнього бізнесу!!! У продовженні теми...Як нещодавно заявляв Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, парламент відтермінує запровадження касових апаратів для фізичних осіб-підприємців (ФОП) на спрощеній системі оподаткування на один рік.
Ми вже повідомляли про те, що 3 листопада поточного року Дрогобиччина під ВРУ - ні утиску малого та середнього бізнесу!!!під стінами ВР відбувся протестний мітинг представників малого та середнього бізнесу щодо прийняття законопроектів 3853-1; 3853-2; 3993,які чітко будуть регулювати механізми бізнесу та не допустять ліквідації ФОП, на відміну від внесених змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг», які несуть негативні економічні наслідки та посилюють соціальну напругу у суспільстві. Мета протестної акції – захистити малий і середній бізнес.


ПП «Пропозиція» будь-якими силами намагається підтримати підприємців Дрогобиччини!!!!
"Нас знищують олігархи. Нас знищують карантином, касовими апаратами. Ми вимагаємо право на працю, право гарантоване конституцією україни, а саме статтями 42-43 конституції України. Ми вимагаємо прийняття законопроектів 3853-1(2), 3993, які дозволяють зберегти спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, яка створила 5 млн робочих місць в Україні і яка дозволяє понад 5-ти мільйонам українців заробляти собі на життя і ростити своїх дітей. Ми вимагаємо недопущення вибіркового закриття мікробізнесу на карантин" – йдеться у повідомленні.

Як повідомляє SaveФОП на своїй сторінці у Фейсбуці, вчора, 9 листопада, о 11:00 год учасники всеукраїнського руху SaveФОП планували перекрити міжнародні траси у Львівській області, вимагаючи зберегти мікробізнес в Україні.

Близько 11-ї год. протестувальники почали нерегульовані пішоходні переходи на міжнародних трасах.
Станом на 11.10, перекрито автодорогу зі сторони Зимної води, не доїжджаючи до кільця (останній пішохідний перехід). Також перекрито дорогу в напрямку на Городок (ходять по пішохідному). Також перекрито дорогу в сторону Яворова.
За даними патрульної поліції Львівщини, активісти перекривали автодороги :
- "Західний обхід м. Львова". Там близько 200 осіб ходили пішохідним переходом.
- Автодорога перекрита в усіх напрямках автодорога М-06 “Київ-Чоп” 616 км(Стрий). Близько 150 осіб, ходять по пішохідному переходу.
- “Київ-Чоп” 527 км, близько 70 осіб ходили по пішохідному переходу.
- Автодорога М-09 “Львів – Рава-Руська” 150 км, близько 50 осіб, ходили по пішохідному переходу.
- М-10 Львів-Краківець - 49 км. Там близько 50 осіб пішохідним переходом.
- Львів-Ужгород, Самбір.

Станом на 11.44 на Городоцькій у Львові, на Західному обході протестний хід закінчили.

Нагадаємо: Акцію протесту мікропідприємці організовують у відповідь на невиконання урядом їхніх вимог.

підприємці вимагають, щоб парламент скасував законопроєкти №385031 і №385032, які запровадять повну фіскалізацію малого бізнесу. Натомість ФОПи наполягають, щоб влада до 21 листопада ухвалила альтернативні законопроекти №№3853-1(2), 3993 за основу і в цілому, які зареєстровані у парламенті.

Законопроєкти, прийняття яких вимагають підприємці, зокрема скасовують норми про обов’язкові реєстратори розрахункових операцій для дрібного бізнесу. Якщо дрібний бізнес не почують, то уже з 2021 усі ФОПи, які продають товари та послуги, зобов’язані будуть застосовувати РРО, а за найменші помилки у звітності чи перебої з Інтернетом їм загрожують драконівські штрафи.

До відома: Верховна Рада не проголосувала за відтермінування касових апаратів для ФОП.

Вимоги підприємців
1. Терміновий розгляд та ухвалення законопроектів №3993 та №№3853-1(2)(розроблені з урахуванням законопроектів №№2644, 2645).
2. Утворення при Президентові України, постійно діючого консультативно-дорадчого органу, що буде опікуватися розвитком мікропідприємництва в Україні. Цей орган повинен бути створений на паритетних засадах, участі в ньому представників влади та представників мікропідприємництва.

3. Всі зміни до законодавства, що стосуються умов ведення діяльності мікропідприємництва, повинні вноситись виключно після їх обговорення з представниками мікробізнесу та ґрунтовного прогнозування їхніх наслідків.

Головним критерієм реформ в Україні має стати зменшення втручання чиновників у господарську діяльність.

4. Проведення реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС для забезпечення прозорих та простих процедур стягнення податків, розмитнення товарів, яка передбачає усунення будь-яких проявів корупції.

5. Запровадження мораторію на перевірки мікробізнесу, усіма контролюючими органами, до завершення реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС.

6. Запровадження мораторіию на усі види перевірок, усіма контролюючими та перевіряючим органами, до моменту зняття обмежень запроваджених законодавчою та виконавчою владою, під час існуючої загрози епідемії коронавірусної інфекції в Україні, дії надзвичайного стану чи карантину.

7. Приймати зважені рішення, стосовно карантину, в умовах ймовірної загрози епідемії коронавірусної інфекції в Україні(COVID-19)та вжити усіх заходів, для дотримання конституційних прав та свобод і не допустити обмеження діяльності малого та мікробізнесу, забезпечивши рівні можливості для всього бізнесу без виключень.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: