Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У дитсадках та школах Стебника досі не розпочато опалювальний сезон, уроки в школох скорочують...

Як повідомив під час оперативної понеділкової наради у ратуші начальник відділу освіти ДМР Петро Шев’як, дитячих садках та школах міста Стебника досі не розпочато опалювальний сезон. Така ситуація загрожує зривом начального та виховного процесів.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма неодноразово публічно звертався до керівництва Стебника з проханням вирішити проблему, аде початок опалювального сезону у стебницьких навчальних закладах – компетенція самоврядування Стебника.
У дитсадках та школах Стебника досі не розпочато опалювальний сезон, уроки в школох скорочують...
У понеділок, 2 листопада, Тарас Кучма вкотре через ЗМІ публічно закликає Петра Старосольського виконати свій обов’язок перед громадою Стебника.


«У час пандемії зрив опалювального сезону – пряма загроза здоров’ю як дошкільнят, так і учнів. Сподіваюся, що пан Старосольський знайде можливість вирішити цю проблему у найближчі дні», – наголосив Тарас Кучма.

Своєю чергою Петро Шев’як зазначив, що від початку листопада уроки у Стебницьких школах скорочують.

З огляду на важливість проблеми, міський голова Тарас Кучма разом з Петром Шев’яком у понеділок, 2 листопада, побували у гімназії №6, ліцеї №7 та закладі дошкільної освіти №26.

«Після відвідин навчальних закладів Стебника, я подивований від того, що керівництво міста намагається свою бездіяльність перекласти на нас. Я спілкувався з батьками дітей. Наголошував і ще раз наголошую: Дрогобич не відповідає за опалювальний сезон у Стебнику. Тепер вже з офіційним листом закликаю пана Старосольського перестати маніпулювати фактами і нехтувати здоров’ям дітей. Вимагаю негайно подати тепло до навчальних закладів», – прокоментував Тарас Кучма.

У разі невиконання вищезазначених вимог змушений буду звернутися у правоохоронні органи для вжиття відповідних заходів реагування щодо вашої бездіяльності», – йдеться у листі.

Якщо до середи ситуацію врегулювати не вдасться, відділ освіти буде вимушений припинити у Стебнику навчально-виховний процес у школах та зачинити дитсадки.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: