Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дрогобиччина під ВРУ - ні утиску малого та середнього бізнесу!!!

Дрогобиччина під ВРУ - ні утиску малого та середнього бізнесу!!!Сьогодні,3 листопада 2020 р. під стінами ВР відбувся протестний мітинг представників малого та середнього бізнесу щодо прийняття законопроектів 3853-1; 3853-2; 3993,які чітко будуть регулювати механізми бізнесу та не допустять ліквідації ФОП,на відміну від внесених змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг», які несуть негативні економічні наслідки та посилюють соціальну напругу у суспільстві. Мета протестної акції – захистити малий і середній бізнес.

ПП «Пропозиція» будь-якими силами намагається підтримати підприємців Дрогобиччини!!!
!


За словами представників «Пропозиції» з Дрогобиччини Руслана Кіндратіва, Кушніра Ігоря та інших підприємців - внесені зміни до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг несуть негативні економічні наслідки й посилюють соціальну напругу в суспільстві.
- Завдяки тиску «вулиці» та підприємців з цілої країни, на сьогоднішній акції під стінами парламенту, було прийняте рішення про відтермінування введення РРО для малого та середнього бізнесу до 2022 року. - Стверджують учасники мітингу.
- Це маленька, але спільна перемога, адже представники ПП «ПРОПОЗИЦІЯ» теж долучились до неї! Разом ми сила!!!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: