Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Кожен навчальний заклад самостійно прийматиме рішення щодо форми навчання

30 жовтня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відтак, з понеділка, 2 листопада, почне діяти нове епідемічне зонування. Нові обмеження, які почнуть діяти з понеділка, 2 листопада, переглянуть через тиждень.
Кожен навчальний заклад самостійно прийматиме рішення щодо форми навчання
На Львівщині червоний рівень епідемічної небезпеки встановили у Пустомитівському та Сокальському районах (крім Червонограда), на решті території області – помаранчевий рівень епіднебезпеки. Тож в понеділок навчання на цих територіях відбуватиметься дистанційно. Порядок дій, затверджений 1 вересня цього року, змушує навчальні заклади перейти на віддалену форму навчання із червоним рівнем епіднорм, зазначають у ЛОДА.

Що стосується інших територій Львівщини – Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава, тощо то всюди вихід учнів з канікул відбудеться в звичному режимі – 2 листопада. Проте, якщо в навчальних закладах зростатиме кількість хворих серед учнів та педагогів – школи мають самостійно приймати рішення щодо переходу на дистанційну форму навчання.

Якщо територія не потрапила до червоної зони, але в якійсь школі є інфіковані учні чи вчителі, заклад має ухвалити рішення про дистанційне навчання. Кожен заклад самостійно приймає рішення про перехід на ту чи іншу форму навчання. Ситуація із захворюваністю сильно непокоїть та насторожує, адже ті дані, які ми отримуємо від департаменту охорони здоров’я, свідчать про зростання кількості хворих", - коментує ситуацію директор департаменту освіти та науки Олег Паска.


В кожному окремому випадку аналізуватимуть ситуацію, що склалась у закладі, беручи до уваги такі показники: кількість інфікованих дітей, кількість контактних, загроза навчальному процесу. Якщо інфікованими будуть кілька вчителів, які мають широке коло спілкування, то буде інший алгоритм дій, ніж якщо захворів, для прикладу, один учень.

Кількість інфікованих учнів станом за зараз не є надзвичайно критичною. Із 287 тисяч школярів області, станом на сьогодні Covid-19 діагностували у трьох сотень, із загальної кількості працівників закладів освіти, яка становить 34 тисячі, коронавірус підтвердили у 950 осіб", - зазначив Паска.


Дошкільна освіта працюватиме і далі в звичному режимі, дотримуючись карантинних заходів. Студенти вищих навчальних закладів до 15 листопада перебувають на віддаленому навчанні.
ЗАУВАЖИМО:

ДОДАМО: у регіонах з помаранчевим рівнем, зокрема, заборонена робота хостелів, баз відпочинку та інших закладів з розміщення людей, крім готелів, проведення масових заходів за участі більше 20 людей. Не більше 1 людини на 10 м2 може бути в бібліотеках, музеях, фітнес-центрах, ТРЦ, магазинах. Максимальна заповненість ресторанів та громадського транспорту – 50%. Ресторани та кафе можуть працювати лише з 7:00 до 22:00, це не стосується роботи на виніс і доставку.

Натомість у «червоній» зоні заборонено:

роботу громадського транспорту, відвідування шкіл, дитсадків, вишів, роботу ТРЦ, кафе, ресторанів, спортзалів, хостелів, закладів культури, кінотеатри можуть бути заповнені максимум наполовину, проведення масових заходів, посадка на міжобласний транспорт (висадка дозволена), перетинати межу «червоної» зони можна лише власним транспортом.
У всіх регіонах, незалежно від рівня епіднебезпеки, обов'язково потрібно носити маски чи респіратори в громадських будівлях та транспорті, мати при собі документи, що посвідчують особу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: