Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

"Свинарчук" по-трускавецьки, чи жертва безпідставних переслідувань влади?

Громадська організація «Рада міста» оприлюднила заяву, у якій розтлумачила, що стоїть за спробою Андрія Кульчинського позиціонувати себе як жертву безпідставних переслідувань влади. Насправді трускавецький мер є типовим пристосуванцем, який купив підтримку на виборах у місцевих представників ЄС. Хоча ще рік тому був чи не єдиним серед міських голів Львівщини, хто не підписав публічне звернення на підтримку Петра Порошенка.

А цьогоріч Трускавець одержав від уряду й нардепів від «Слуги народу для фінансування проєктів у місті понад 6 млн гривень! Так що з усією упевненістю можна стверджувати, шо Андрій Богданович є цілком лояльним до влади Зеленського, успішно з нею співпрацює і галас, який він здійняв щодо інформації, яка була оприлюднена на офіційному сайті Служби безпеки України, є нічим іншим як передвиборчим піаром.


Допис громадської організації «Рада міста» у повному обсязі

Трускавецькі «свинарчуки» волають про переслідування?
My Webpagehttps://www.facebook.com/permalink.php?id=207065069701341&story_fbid=913017759106065

Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський зробив гучну заяву про його переслідування, яко опозиційного кандидата від «Європейської Солідарності».
Кандидатом від ЄС , тобто типу опозиційним, він став трохи більше місяця. До цього рахувався в політичній команді «Самопомочі» Андрія Садового.
Поштовхом до такої заяви став візит працівників СБУ до стін міської ради для ознайомлення з документами в рамках кримінального провадження.
За словами пана Кульчинського, правоохоронці за час його каденції неодноразово могли ознайомлюватись з різними документами Ради. Але реакцію міського очільника викликала саме публічна інформація, розміщена на офіційній сторінці СБУ.
Місцеві «свинарчуки» – активні учасники корупційних схем, заволали про свою опозиційність та персональне переслідування? Чи не смішно?
Стратегічна мета Кремля - економічне послаблення територій, повна окупація мізків населення власної країни за принципом «яка різниця» щодо мови, культури, географії, історії, державності. Іншими словами, демонтаж держави і деморалізація суспільства.
Саме цим завданням відповідала вся діяльність міського очільника Трускавця Андрія Кульчинського впродовж п’яти останніх років - токсичні рішення, корупційні дії, формування недовіри до державних людей, знецінення будівничих.
Демонтаж держави починається в кожному місті і кожного разу через публічне нехтування чиновниками законів України, порушення принципів економічної конкурентності, симуляції реформ, дискредитації українського, тощо.
Тому українська державність вимагає від суспільства викриття «свинарчуків» в кожній громаді, очищення від ворожих представників «п’ятої колони». І обрання у владу Громадян, які працюватимуть для захисту національних інтересів, свобод і прав людей.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: