Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Тарас Кучма підтримує "Пропозицію"

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма заявив про підтримку політичної сили "Пропозиція" на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня цього року.

Тарас Кучма підтримує "Пропозицію"

"Я підтримую "Пропозицію": вона мене підтримує, я не маю права її не підтримувати. Так, що це нормальне явище. Я підтримую всіх тих, хто збирається в один кулак: підтримують одного кандидата, одну ідею, одну ідеологію. Тому - за вас, успіхів вам і майбутньої коаліції в міській раді!" - сказав Тарас Ярославович, який, згідно опитувань, є беззаперечним лідером симпатій виборців серед претендентів на посаду голови Дрогобицької ОТГ.

Очільник міста Котермака закликав кандидатів від партії зробити все для перемоги, щоб в майбутній раді ОТГ вже разом творити нову громаду.Нагадаємо, 11-го жовтня відбувся автопробіг населеними пунктами майбутньої об'єднаної територіальної громади, організатором якого виступила Дрогобицька організація ПП "Пропозиція".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: