Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Майже 130 тис. незадекларованих англійських фунтів українець завбачливо загорнув у фольгу , намагаючись нелегально перевезти через кордон

Вночі, 6 жовтня, в зону митного контролю пункту пропуску "Шегині-Медика" Галицької митниці Держмитслужби в напрямку «в’їзд в Україну» смугою руху «червоний коридор» в’їхав транспортний засіб громадянина України.

Йому було запропоновано заповнити митну декларацію. У декларацію він вніс дані згідно з якими через митний кордон України переміщував власні речі, фарбу, а також вживані диван, телевізор, велосипед, мікрохвильову піч, газову плиту.

У ході проведення митного огляду транспортного засобу працівники Робочої групи Департаменту протидії митним правопорушенням та контрабанді Держмитслужби серед задекларованих речей виявили не заявлені у декларації грошові кошти: пачки банківських купюр. Серед них - англійські фунти, загорнуті у фольгу. Сума виявленних коштів 127,4 тис. англійських фунтів.

Майже 130 тис. незадекларованих англійських фунтів українець завбачливо загорнув у фольгу , намагаючись нелегально перевезти через кордон
Працівники митниці наразі фіксують порушення митних правил, передбачених статтею 472 Митного кодексу України, - недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення. Вона передбачає накладення штрафу в розмірі 100% вартості цих товарів, транспортних засобів з їхньою конфіскацією.

«Це одне з найбільших затримань незадекларованої валюти, яку виявляли працівники митниці протягом останнього року. Проте окремі громадяни, на жаль, все ще не полишають спроб незаконно ввезти готівкові кошти, не задекларувавши їх належним чином. Робоча група і надалі протидіятиме таким спробам та слідкуватиме за дотриманням митного законодавства», - зазначив керівник Департаменту протидії митним правопорушенням та контрабанді Ігор Резник.

Пресслужба Державної митної служби України
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: