Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

ПОКАЗОВІ ВИСТУПИ ВОРТКАУТЕРІВ НА ТЕРИТОРІЇ ДРОГОБИЦЬКОЇ ВИПРАВНОЇ КОЛОНІЇ НЕ ЗАЛИШИЛИ НІКОГО БАЙДУЖИМ


Сьогодні, 3 жовтня, в рамках спортивно-оздоровчої програми "Фізкультура і спорт" диференційованого виховного впливу для засуджених на території державної установи "Дрогобицька виправна колонія (№40)" відбулися показові виступи спортсменів команди "Ворткаут Академії" з міста Дніпра.

Віртуозно демонструючи присутнім майстерність виконання гімнастичних вправ, атлети заохочували осіб, позбавлених волі, до ведення здорового способу життя.


Один із спортсменів-ворткаутерів Гауранітай Шуліка запропонував бажаючим взяти участь у одній із фізичних вправ, яку спортсмени згодом виконували спільно. Ув'язнений установи ДВК-40 та ворткаутер одночасно віджималися на руках, згодом під час виконання фізичної вправи, дружньо тисли одне одному руки (додається відео).

Після завершального етапу представниками спортивної команди "Ворткаут Академії"молодіжного руху Street Workout демонстрації сили і вправності засуджені з ентузіазмом випитували у популяризаторів здорового способу життя про чіткість та алгоритм виконання фізичних вправ на турніках та брусах спортмайданчика випраної колонії міста Дрогобича. Бо ж, як говориться, в здоровому тілі - здоровий дух.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: