Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Володимир Арієв про спецоперації проти «вагнерівців».


Як повідомляє на своїй сторінці у Facebook українский політик та журналіст, народний депутат України Володимир Арієв, офіс нинішнього президента не просто нервує через розвиток історії з «вагнерівцями» і злитою ними спецоперацією. Там форменна істерика. Через це і геть суперечливі дії: заперечення спецоперації із заявами про «фейки» з одночасною вимогою до СБУ порушити кримінальне провадження за розголошення державної таємниці, а потім передача справу розслідувати до ручного ДБР. На допити викликали мене, Олексія Гончаренка, Гео Лероса і Юрія Бутусова.

Ось як п. Володимир коротко характеризує тих, хто в паніці на Банковій. І в цій паніці заплутується дедалі більше.


- Зараз я впевнено кажу: спроби переслідування за викриття зриву спецоперації не мають жодних правових підстав. Як вчора обіцяв, даю залізні докази: оприлюднена всіма нами інформація вже НЕ БУЛА ТАЄМНОЮ на момент оприлюднення!

‼️ На фото 1: Протокол зняття інформації з електронних інформаційних систем, підписаний 24 липня працівником 5 управлвння СБУ визначає диски з записами розмов оперативного співробітника з «вагнерівцями» як таємні. Проте цього ж дня (фото 2) начальник 5 управління РОЗСЕКРЕЧУЄ матеріали за клопотанням заступника генпрокурора Мамедова. А ще раніше - 13 липня - цей самий начальник підписує документ (фото 3), де анкетні дані воєнних злочинців з РФ також визначені як НЕ ТАЄМНІ. Номери носіїв і оприлюднені нами прізвища, розмови і особисті дані «вагнерівців» співпадають, що засвідчує ще один протокол - протокол огляду, підписаний слідчим 2 відділу 1 слідчого управління ГСУ СБУ - фото 4 і 5.

- Як казав класик, підпис здесь і підпис здесь. Печатка, вихідні дані. Вся справа про «оприлюднення таємних матеріалів» розсипалася прямо тут, а верхівка президентського офіса на чолі із найвеличнішим міцно всілися в калюжу. Це не означає, що в ДБР просто візьмуть відступлять - вони майстри спорту з правового трешу, доведено справами проти Порошенка. Однак, їхнім господарям вже ніщо не допоможе перевести стрілки.
У Зеленського не залишилося маневрів. Він точно в курсі хто зірвав спецоперацію і злив її ворогам. Йому або негайно визнати злив публічним щиросердним зізнанням, або далі робити істеричні і дурнуваті кроки та заплутуватися далі. Я не переймаюся долею Зеленського, це його справа топитися чи рятуватися. А от те, що він шкодить Україні - з таким миритись не можна ніяк! - Обурюється політик.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: