Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

В рамках візиту до міст Західної України політик нового покоління Борис Філатов відвідав міста Дрогобич та Трускавець (плюс відео)

Нещодавно в рамках робочого візиту до міст Західної України Заслужений журналіст України, адвокат, бізнесмен, міський голова Дніпра Борис Філатов відвідав міста Дрогобич та Трускавець, де зустрівся з їх очільниками Тарасом Кучмою та Андрієм Кульчинським.

Мета візиту - припинити політичний тиск «зелених» («Слуг народу») на місцеве самоврядування та спроби узурпації повноважень на місцях центральною владою.


У Трускавці зустріч з представниками ЗМІ та міським головою Трускавця Андрієм Кульчинським проходила в ресторані «Белліні» готелю «Міротель». Того ж дня член Політради «Пропозиції» Борис Філатов відвідав Дрогобиччину та поспілкувався з партактивом. З журналістами в Дрогобичі та Трускавці також невимушено спілкувався перший заступник виконавчого директора Всеукраїнської Асоціації громад та член Політради партії «Пропозиція» Іван Фурсенко. Політиків бентежило те, що на Західній Україні "опезежистами" та іншими політичними опонентами поширюються чутки про те, що «Пропозиція» – це партія Коломойського, близнюк партії «За майбутнє», або ж сателіт «Слуги народу». Це робиться для того, аби дискредитувати дану політичну силу.

- 25 жовтня життя не закінчиться. Ми вже зараз в переговорах з представниками інших політичних сил, у тому числі спілкуємося з лідерами обласних центрів Галичини, з Гройсманом. Після виборів всі патріотичні проукраїнські лідери місцевого самоврядування зійдуться в одному пункті, ви це побачите. Бо нам нема чого ділити. В нас нема порядку денного, який роз’єднує. Але в нас є стратегічні речі щодо визначення країни-агресора, територіальної цілісності – ці речі ми називаємо чітко. По-інших питаннях в яку церкву ходити, як вулицю назвати чи щодо Томосу ми сперечатися не будемо.

А сателітами партії «Слуга народу» ми точно не є, особливо після того як Офіс президента за останній рік відкрив проти мене біля 300 кримінальних справ. - Резюмував свій виступ Борис Філатов.

Оскільки Дрогобич і Дніпро представлені в Асоціації міст України – всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування, що представляє позицію та захищає інтереси місцевого самоврядування, веде від імені громад діалог з органами державної влади на всіх рівнях. Асоціація створена 1992 року за ініціативи міських голів.

Перебуваючи у Дрогобичі, Борис Філатов оглянув туристичні родзинки міста: площу Ринок, міську Ратушу, солеварню, церкву Святого Юра, костел Святого Варфоломія.В рамках візиту до міст Західної України політик нового покоління Борис Філатов відвідав міста Дрогобич та Трускавець (плюс відео)

В ході ділової зустрічі обидва міські голови обговорили бюджетні та господарські питання, місцеві проблеми, вирішення яких можливе за умови прийняття низки законодавчих актів. Говорили про стратегії розвитку міста та ОТГ, впровадження концепції «Розумного міста», про наповнення бюджету, участь громади в управлінні містом.
У підсумку зустрічі Тарас Кучма та Борис Філатов висловили взаємну підтримку щодо подальшої діяльності у розвитку міст та територій.

- Влада має належати громадам. Якщо ми на місцях отримаємо максимальні повноваження, то ми обов’язково ділитимемося ними з нашими жителями. Це і народні ініціативи, і місцеві референдуми, і інші засоби народовладдя, які можна та потрібно впроваджувати на місцях для того, щоб люди самостійно могли вирішувати куди ж витрачати надходження, кошти платників податків. Ці речі повинні бути відкритими, логічними та зрозумілими для простих людей. - Переконливо доводив у Дрогобичі під час зустрічі з обласними та місцевими журналістами Борис Філатов.
Вікторія ЛИШИК
«Влада – громадам!»
Усього проголосувало: 3
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: