Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

31-річного адміністратора «Нової пошти» у Трускавці засудили за крадіжку золотої підвіски.

Трускавецький міський суд Львівщини визнав винним 31-річного адміністратора «Нової пошти» у Трускавці, який вкрав золоту підвіску з посилки клієнта. Йому призначили покарання у вигляді року іспитового терміну.

У вироку суду вказано, що у середині липня 31-річний Олег Ч., працюючи системним адміністратором у трускавецькому відділенні «Нової пошти» №2, вкрав з посилки клієнта золоту підвіску у вигляді хрестика з розп’яттям, замінивши його на металевий. Вартість золотої підвіски, яку вкрав працівник пошти, становила 3,3 тис. грн.

31-річного адміністратора «Нової пошти» у Трускавці засудили за крадіжку золотої підвіски.
Під час судового розгляду Олег Ч. повністю визнав свою провину та уклав угоду про примирення з потерпілим.


Дослідивши усі докази у цій справі, суддя Володимир Марчук визнав адміністартора винним у крадіжці та призначив рік обмеження волі, однак звільнив від його відбування, встановивши рік іспитового терміну. Протягом цього часу винний має періодично з’являтися до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну свого місця проживання чи праці. На вирок ще може бути подана апеляція.

Додамо, що у вироку суду вказано, що винний досі працює системним адміністратором «Нової пошти».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: