Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дрогобицький ЗАК - єдине в Україні підприємство з випуску військової техніки за стандартами НАТО (+ відео)

Як повідомляє пресслужба Дрогобицької міської ради, після довготривалої перерви у Дрогобичі знову запрацював завод автокранів. Сьогодні тут виготовляють військову техніку, яка відповідає стандартам НАТО.

В основному - це військові крани та екскаватори, які нічим не поступаються за якістю та потужністю іноземним. І ДЗАК - це єдине в Україні підприємство з випуску такої продукції. Крім цього, тут ремонтують та модернізують старі крани та екскаватори.


Також в міськраді Дрогобича повідомляють, що зараз налагоджено співпрацю підприємства зі Збройними Силами України. Українська армія вперше отримає вітчизняний військовий автокран КТА-25 на шасі КрАЗу і вітчизняний військовий екскаватор ЕОВ4421МУ.

Як пояснюють на підприємстві, такий кран споживає менше палива, є більш потужним та простішим у керуванні. Його технічні можливості дозволяють ефективно працювати у зоні проведення військових дій. Сучасна вітчизняна техніка нічим не поступається тій, яку виробляють у сусідніх країнах. Суттєвою перевагою для покупця є й технічне обслуговування.

Міська влада та керівницво заводу домовилися, що 21 вересня, під час святкування Дня міста в Дрогобичі презентують техніку для огляду громади та гостей.

Довідково: ПАТ "Дрогобицький завод автомобільних кранів" – потужне машинобудівне підприємство, одне з найбільших у західному регіоні України, що спеціалізується на виготовленні вантажопідіймальної техніки. Заснований в 1965 році як Дрогобицький автокрановий завод.

У 2013 році завод призупинив роботу, а потім оголосив про банкрутство. У 2017 році Господарський суд Запорізької області визнав завод банкрутом та призначив процедуру ліквідації. Для відновлення виробництва знадобилися 150 000 000 гривень інвестицій.
У Дрогобичі почали виготовляти військову техніку за стандартами НАТО]
Як повідомляють в ДМР, підприємство поступово почало відновлювати роботу з осені 2018 року. Про розвиток підприємства керівництво заводу та міський голова Дрогобича Тарас Кучма обговорили під час зустрічі, яка відбулась нещодавно.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: