Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У місті Котермака лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко зустрівся з прихильниками


Санкції, які запровадили російська влада та кремль проти низки українських депутатів – це своєрідний знак якості, нагорода за захист державних інтересів України.

Про це під час зустрічі з мешканцями Дрогобиччини, своїми прихильниками, розповів народний депутат, п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Олексійович Порошенко.Спочатку Петро Порошенко відвідав унікальну пам’ятку дерев’яної архітектури, яка внесена до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – церкву Святого Юра. Його супроводжували народні депутати Олег Синютка, Микола Княжицький, Микола Величкович, Степан Кубів, Андрій Лопушанський.


«Російська Федерація запровадила персональні санкції проти Петра Порошенка. Це як державна нагорода. А крім того, проти Олега Синютки, проти Степана Кубіва і багатьох інших патріотів. Це – як знак якості», – заявив Порошенко.

Спочатку столичні гості та нардепи відвідали дітей з особливими потребами центру «Дивовижні долоньки» Благочинного фонду «Карітас» СДЄ УГКЦ.

Згодом зустріч з дрогобичанами відбулася в центрі міста на площі Ринок, а вРатуші.

За словами Петра Олексійовича, «Європейська солідарність» всередині країни продовжує тримати оборону проти п’ятої колони Кремля та непрофесійної влади, яка боїться опозиційних політиків більше, ніж справжніх ворогів України.

«Проти кого вони боряться? Хто для них вороги? Софія Федина – бо президент себе вважає проти неї потерпілим. Він її боїться. Так ми ж і не обіцяли легкого життя, ми обіцяли, що фракція «Європейської солідарності» і буде тим парламентським спецназом, який не дасть нас затягнути за волосся в Російську імперію», – додав Порошенко.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: