Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Проти трускавчанина, який в Стебнику насильно утримував понад 50-и котів, відкрито справу.

Cтебницькі зоозахисники на вулиці Сагайдачного виявили гараж, в якому чоловік у клітках утримував десятки котів. Утримує їх там проти власної волі трускавчанин, який і свою квартиру заповнив котами.

Як повідомила на своїй сторінці у Facebook очільниця зоозахисників м. Стебника Наталя Петрицин, великі клітки гаража вщерть заповнене котиками. Вони безперервно нявчать, а в гаражі – страшний сморід.

Визвали поліцію, написана заява, пояснення. Ніхто не знає чий гараж, стоїть страшенний сморід.
Проти трускавчанина, який в Стебнику насильно утримував понад 50-и котів, відкрито справу.
Як виявилося згодом, гараж перебуває в оренді. Орендує його мешканець Трускавця Вадим Алфавіцький, який також утримує котів у власній квартирі, в багатоповерхівці на вулиці Мазепи. Після розголосу і звернення у поліцію він перевіз котів у невідомому напрямку.


Правоохоронці розпочали розслідування за фактом жорстокого поводження з тваринами.

Тієї ж ночі власник тварин вивіз їх невідомо куди. Камери спостереження о 0:45 зафіксували, як чоловік виносить тварин в клітках і мішках.

- Там було 8 кліток. Зараз їх є шість. Він тих всіх котів вивіз у двох клітках. Куди – невідомо. Ми хочемо це з’ясувати, для чого він збирає котів і тримає їх у клітках, — розповідає пані Наталя.

Сусіди цього чоловіка розповіли, що він раніше утримував вдома близько 50 котів, також у клітках, але вони почали скаржитись через запах і він їх кудись перевіз, ймовірно, у гараж у Стебник. Після розголосу цієї ситуації багато жителів Трускавця і Стебника почали скаржитись, що у них пропали коти.

Для чого чоловікові стільки котів, що він з ними робить і чи здоровий він психічно – в людей безліч запитань, на які точних відповідей ніхто не має. Зоозахисники, які через побачене і почуте б'ють на сполох, звертаються до стебничан з проханням упізнати власників зниклих котиків.

Вчора, 2 вересня, у Трускавці створили комісію з представників міської ради, поліції, яка встановила особу чоловіка. Але наразі ні за місцем проживання, ні на роботі, ні в родичів його не вдалося знайти
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: