Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

64 МЛН ГРН ПРИБУТКУ У І ПІВРІЧЧІ ЦЬОГО РОКУ ОТРИМАВ НАШ ЛЬВІВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД.

За підсумками першого півріччя 2020 року, Державне підприємств «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», отримало прибуток у розмірі 64 мільйона гривень. При цьому підприємство у І півріччі виробило продукції на 204 мільйона гривень та реалізувало продукції на суму майже 541 мільйон гривень.

Про це заявив директор Львівського бронетанкового заводу Віктор Андрощук під час офіційного візиту на підприємство Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського та заступників генерального директора Укроборонпрому Олега Фоменка, Мустафи Найєма та Михайла Морозова.

64 МЛН ГРН ПРИБУТКУ У І ПІВРІЧЧІ ЦЬОГО РОКУ ОТРИМАВ НАШ ЛЬВІВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД.
У рамках візиту пану Уруському було презентовано виробничі потужності підприємства, а також поточний стан справ та плани підприємства щодо виготовлення та ремонту бронетехніки. Зокрема, за словами Віктора Андрощука, за 6 місяців 2020 року ЛБТЗ сплатив до бюджету податків, зборів та платежів у розмірі 29 мільйонів гривень; на підприємстві працює 690 працівників, середня заробітна плата у І півріччі складає 16 725,70 грн.

«Не зважаючи на карантинні обмеження, ми змогли не тільки виконувати виробничі плани з ремонту та модернізації бронетехніки, але й достроково передати відремонтовану техніку у війська в рамках контракту під державні гарантії. ЛБТЗ готовий до якійсних змін та нарощення виробничих потужностей! Наразі наші конструктори та інженери працюють над освоєнням ремонту нових видів бронетехніки та розробляють варіанти її модернізації. Зокрема, у першому півріччі ми працювали над освоєнням капітального ремонту танка Т-80 – наразі триває дослідження технічного стану», - заявив директор підприємства.

Як інформує прес-служба ДК «Укроборонпром», ДП «Львівський бронетанковий завод» спеціалізується на виробництві, ремонті та модернізації бронетанкової техніки і запасних частин до неї, в тому числі: капітальний ремонт і модернізація танків Т-72, Т-64, Т-55, виготовлення та капітальний ремонт гусеничних пожежних машин ГПМ-72 та ГПМ-54, виготовлення броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ «Лев» та БРЕМ «Зубр», капітальний ремонт броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ-1, інженерних машин розгородження ІМР-2 та броньованих машин розмінування БМР-1, ремонт танкових двигунів та комплектуючих.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: