Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

При вході в мерію встановили пристрій, який визначає температуру тіла та наявність маски на обличчі

З метою посилення контролю за станом здоров'я осіб, які перебувають у стінах ратуші, встановлено автоматизований сканер, який визначає температуру тіла та наявність маски на обличчі.

Даний пристрій, як зазначають у прес-службі Дрогобицької міської ради, був наданий міській раді представниками Медичної Інформаційної Системи «Askep.net» на безоплатній основі, з ініціативи міського голови Тараса Кучми
.


Досі вимірювання температури тіла у працівників та відвідувачів ратуші здійснювали за допомогою безконтактного інфрачервоного термометра.

Як відзначили МІС «Askep.net», які встановили термальний сканер, проєкт «Догобич – Smart City», який активно розвиває керівництво міста, має колосальний вплив на розвиток інфраструктури та жителів міста.
- Ми надзвичайно раді, що маємо можливість долучатись до цього процесу. - Наголошують вони.

До слова: співпраця міської ради з МІС «Askep.net» триває з 2017 року. З того часу вдалося запровадити систему електронної медицини у закладах охорони здоров’я Дрогобича та Стебника.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: