Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Відповідно до нових правил адаптивного карантину, 1 вересня до школи не зможуть піти діти з регіонів «червоної» зони. Що варто знати про карту країн червоної та зеленої зони

Нещодавно на засіданні Уряду була прийнята Постанова щодо продовження адаптивного карантину до 31 серпня.
Як повідомила на своїй сторінці у Facebook заступниця міністра освіти та науки Любомира Мандзій: "Залежно від епідеміологічної ситуації всі регіони буде поділено на декілька зон: «зелену», «жовту», «помаранчеву» і «червону.

Тільки у «червоній» зоні передбачено заборону відвідування закладів освіти. У всіх інших випадках учні йдуть до школи! Для того, щоб з 1 вересня наші діти пішли до школи, ми маємо бути соціально відповідальними», – пояснила вона.


ВАРТО ЗНАТИ: Карта країн червоної та зеленої зони та зручна таблиця за даними від МОЗ.

З 15 червня Україна запровадила адаптивний підхід до самоізоляції/обсервації українців і громадян інших країн, які прибувають з-за кордону. Країни діляться на 2 зони, відповідно до кількості активних випадків COVID-19 на 100 тис населення.

15 липня уряд змінив критерії щодо країн “червоної зони”. Тепер ними Україна вважатиме держави, в яких кількість активних випадків COVID-19 становить більше ніж 55 на 100 тисяч населення, а не 40.

28 липня МОЗ опублікував нові дані. В червону зону потрапили Албанія, Болгарія, Румунія, Сербія та інші країни. Єгипет, Хорватія та Туреччина залишилися в зеленій зоні, Чорногорія залишилася в червоній.
Прибуття з країни зеленої зони (менше, ніж 55 активних випадків на 100 тис населення):

самоізоляція чи обсервація не вимагається.
Прибуття з країни червоної зони (показник більший, ніж 55):

обсервація/самоізоляція на 14 днів після перетину кордону
Обсервацію чи самоізоляцію наразі не можна замінити на здачу ПЛР-тесту її можна лише достроково припинити у разі одержання негативного результату ПЛР тестування на COVID-19.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: