Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

МЕШКАНЦІ ДРОГОБИЧЧИНИ ПОКАЗАЛИ БЛИСКУЧИЙ РЕЗУЛЬТАТ З ЗНО

Як повідомляє на своїй сторінці у Facebook очільниця департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, найкращий результат абітурієнти показали з математики - по 200 балів здобули відразу 10 мешканців Львівщини. Одразу двоє дрогобицьких школярів відзначилися подвійним максимальним результатом із Зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. Набравши максимальну кількість балів за результатами складання ЗНО – 200 балів, хлопці (випускники Дрогобицького ліцею та ліцею №16 – Михайло Броницький та Микола Хлопик) не лише досягнули максимальної межі загальноукраїнської шкали оцінювання, а й встановили рекорд в історії складання ЗНО з фізики у рідному місті. Стільки ж людей набрали по 200 балів з української мови та літератури.

Окрім того, випускниця Дрогобицького ліцею Лілія Ілик отримала максимальну кількість балів з біології, а випускник Дрогобицького ліцею імені Богдана Лепкого Дмитро Галилюка - з хімії.

Приємно відзначити, що трускавчанин, випускник НВК «СЗШ №2-гімназія» Олександр Бурлаков (володар золотої медалі) здобув під 200 балів із трьох предметів ЗНО - з фізики Олександр набрав – 199 балів, української мови та літератури – 196 балів, математики – 195 балів!

Що важливо - Олександр ніколи не послуговувався послугами репетиторів, тим самим учень довів: хочеш вчитися та бути успішним, маєш для цього природні задатки – досягнеш будь-яких висот!

Варто відзначити, що кількома днями раніше стало відомо, що учениця СЗШ № 3 м. Трускавця Софія Колосова МЕШКАНЦІ ДРОГОБИЧЧИНИ ПОКАЗАЛИ БЛИСКУЧИЙ РЕЗУЛЬТАТ З ЗНО на цьогорічному ЗНО набрала 200 балів з біології, а учениця СЗШ №1 Любомира Чех 200 балів здобула з ЗНО з англійської мови..
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: