Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Трускавецькими можновладцями було замовлено 15 бактерицидних рециркуляторів за ціною набагато дорожчою, ніж у виробника

17 липня поточного року комунальне некомерційне підприємство «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради із приватною підприємицею Марією Зворецькою підписало договір щодо закупівлі бактерицидних опромінювачів. Сума договору становить 74,8 тис. грн, про це стало відомо з порталу публічних закупівель https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-07-18-000019-a
Трускавецькими можновладцями було замовлено 15 бактерицидних рециркуляторів за ціною набагато дорожчою, ніж у виробника
За договором придбали 15 бактерицидних рециркуляторів моделі ОРББ 30*2. Це прилад призначений для кварцування (обеззаражування) приміщень від вірусів та бактерій. Вартість одного такого пристрою за контрактом становить 4 990 грн. Закупівлю здійснили за спеціальною спрощеною процедурою звітування для подолання пандемій коронавірусної хвороби COVID-19.

Зараз таке обладнання знайти на ринку досить складно, оскільки рециркулятори користуються підвищеним попитом. На сайті виробника, компанії «Бактосфера» http://bactosfera.com.ua/recirkulyator_orbb_30x2 , навіть зазначено, що прийом покупок тимчасово призупинений. Щоправда, за телефоном у фірмі повідомили, що працюють за передзамовленням і товар можна отримати протягом 2-3 тижнів. Вартість однієї такої лампи буде становити 3600 грн у разі роздрібного замовлення, і 3100 грн – у випадку гуртового замовлення.

Вартість бактерицидних опромінювачів у мережевому магазині https://www.medbro.com.ua/bakteritsidnyy-retsirkulyator-bactosfera-orbb-30-2/, який виступає посередником також значно дешевша. Це 3600 грн за штуку, а у випадку великого замовлення – 3300 грн. Однак і тут – лише за передзамовленням, бо останні забрали вчора.

Марія Заворецька не пояснила, чому ціна для лікарні є дорожчою та відмовилась від коментарів. Як приватна підприємиця вона зареєстрована у селі Станиля Дрогобицького району і почала брати участь у публічних закупівлях із грудня 2018 року. Окрім незначного замовлення від Маріупольської лікарні (1,6 тис. грн), решта 3 контракти Заворецька підписала із Трускавецькою міською лікарнею, загальна вартість яких склала 92,7 тис. грн.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: