Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Безкоштовне споживання "Нафтусі" доступне не для всіх...

Нещодавно керівництво «Трускавецьких лікувальних вод» озвучило заяву, що бювет у Трускавці відкриють після того, як санаторії підпишуть угоди на оплату мінеральних вод.
Безкоштовне споживання "Нафтусі" доступне не для всіх...

2 липня, на пленарному засіданні LXXIV сесії Трускавецької міської ради VII демократичного скликання, депутати Трускавця проголосували за рішення «Про затвердження міської програми оздоровлення мешканців міста Трускавця мінеральними водами міста-курорту». Цим документом передбачене скерування 50 тис грн із бюджету міській лікарні, яка оплачуватиме ТОВ «Трускавеці лікувальні води» пільговий доступ городян до бювету мінвод.

Першим депутати розглянули питання «Про затвердження Програми оздоровлення та профілактики мешканців Трускавця мінеральними водами курорту». Мова про те, щоб забезпечити трускавчан безкоштовною «Нафтусею» та іншими цілющими водами курорту. «За» проголосувало 15 депутатів, отже, рішення прийнято. Відтепер трускавчани можуть споживати для лікування чи профілактики цілющі води «Нафтусю» та «Марію» безкоштовно двічі на рік – після отримання відповідного документу від сімейного лікаря.


Як було повідомлено, після утворення Трускавецької ОТГ безкоштовно споживати лікувальні води Трускавця з 2021 року зможуть не лише жителі Трускавця, а і всі мешканці об’єднаної територіальної громади. Але рішення про це вже прийматиме рада ОТГ – після виборів, які заплановані на жовтень 2020 р. Поки що право на безкоштовну «Нафтусю» мають лише жителі з трускавецькою реєстрацією.

Механізм напрацьовано такий: для місцевих мешканців відтепер потрібне призначення сімейного лікаря на безоплатне споживання «Нафтусі». Як доповів на сесії керівник медзакладу Ігор Стасик, за їхніми підрахунками до кінця цього року пощастить 736 жителям. Решта трускавчан платитиме за цілющу воду! Не поширюється рішення про безкоштовну «Нафтусю» і на мешканців сусідніх сіл, які увійдуть з курортом до майбутньої ОТГ. Коли об’єднана громада буде створена, - резюмують у міській раді Трускавця – тоді й поведуть мову про пільги на мінводи для мешканців ОТГ.

Отже, «Нафтуся» для трускавчан не є безкоштовною, як розповідає міський голова пан Кульчинський. Оскільки за те, щоб понад 700 городян мали можливість до кінця цього року випиту її безоплатно, мерія виділяє 50 тис грн з бюджету.Депутати затвердили Положення про комісію з питань проведення конкурсу з визначення інвестора-забудовника для виконання комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду, внесли зміни до рішення ТМР №1691 від 14.04.2020р. «Про затвердження міської цільової Програми із забезпечення діяльності ТзОВ «Трускавецький водоканал» на 2020 рік», внесли зміни до структури виконавчих органів Трускавецької міської ради та проголосували біля пів сотні земельних питань

Наприкінці сесії депутати підтримали звернення до Президента, Кабміну та ВРУ з вимогою скасувати Постанову НКРЕКП про окрему плату за транспортування газу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: