Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Директором Cтебницького ГХП «Полімінерал» став Артур Пєтухов із Вінниці.

Як повідомила на своїй сторінці у Facebook журналістка Анна Іваночко зі Стебника, вчора, 3 липня відбулося представлення нового керівництва “Полімінералу”. Третім директором (від часу приватизації підприємства у 2013 році) став Артур Васильович Пєтухов із Вінниці, головним інженером – Зенон Хевпа.
Про причини зміни керівництва калійного комбінату, плани чи програму діяльності нового менеджменту підприємства, наразі нічого не відомо.

Як прокоментував науковець Василь Дяків для «Варто – Галицькі новини», у калійній галузі новопризначений керівник точно не фахівець, це стороння людина, яка не працювала на підприємстві. До цього часу «Полімінерал» очолював Володимир Миронович Коваль. Стебницький «Полімінерал» належить до екологічно небезпечних об’єктів Львівської області. Площа гірничого відводу становить 1290 га. Родовище розроблялося двома рудниками — № 1 та № 2. На 1986 рік родовище налічувало запаси калійних руд у обсязі 1,1 млрд тон. 2 жовтня 2013 року Фонд держмайна продав «Полімінерал» за 56 млн грн.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: