Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Польща з 1 липня відновила повітряне сполучення з Україною.

Як повідомляє польська Прикордонна служба www.polskieradio особи, які є пасажирами літаків, що прибувають з України до Польщі, звільнені з обов’язкового 14-денного карантину.

На вебсторінці Прикордонної служби Польщі повідомляється, що після скасування контролю на внутрішніх кордонах ЄС (опівночі з 12 на 13 червня), на цих відрізках немає також санітарного контролю та обов’язку проходити карантин для тих, хто прибуває до Польщі. Проте, на зовнішньому кордоні ЄС надалі діють обмеження, зокрема стосовно в’їзду іноземців до Польщі та вимога карантину.

Проте Уряд Польщі вирішив не скасовувати обов'язкову двотижневу самоізоляцію для авіапасажирів з України.

Про це йдеться в розпорядженні Міністерства внутрішніх справ Польщі
Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 2 lipca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego zawieszenia lub ograniczenia ruchu granicznego na określonych przejściach granicznych 1 / 2
Тепер, згідно з документом, українцям доведеться знову відбувати карантин, який скасували 1 липня.

У документі Україну виключили зі списку країн, що не входять у Європейський союз, громадяни яких при в'їзді до Польщі звільняються від обов'язкової самоізоляції.

Також у розпорядження додали нові категорії осіб, які звільняються від карантину: самоізоляція не обов'язкова для студентів, слухачів закладів післядипломної освіти та аспірантів, але за умови документального підтвердження факту навчання в Польщі. Також звільняються від карантину вчені.

Нагадаємо, про скасування обов'язкового карантину для українців, які прибувають до Польщі літаком, стало відомо 2 липня. При цьому в'їзд іноземців до Польщі на кордоні з Україною залишається обмеженим.

1 липня Польща відновила авіасполучення з Україною.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: