Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Бориславського судді підтверджено діагноз COVID-19

Як повідомляє прес-служба Бориславського міського суду, зв’язку з підтвердженим діагнозом COVID-19 у єдиного в штатній одиниці судді міста нафтовиків, учасників судових процесів та відвідувачів просять утриматись від відвідування приміщення суду.

Справи, які призначені до судового розгляду в Бориславському міському суді Львівської області знято з розгляду. Працівників суду протестують на коронавірус. У прес-службі не називають прізвища судді, але відомо, що єдиним суддею Бориславського міського суду є Андрій Слиш.

У Бориславського судді підтверджено діагноз COVID-19
"В умовах, що склались, рекомендуємо учасникам судових засідань, участь яких не є обов’язковою, звертатись до суду електронною поштою, через особистий кабінет в системі «Електронний суд», поштовим зв’язком, факсом із заявами про розгляд справ у їхній відсутності за наявними в справі матеріалами», – повідомили у прес-службі суду.

У прес-службі Бориславського суду уточнили, що суддя перебуває на лікарняному ще з 19 червня, однак Covid-19 йому підтвердили лише вчора. Оскільки решта працівників суду почувають себе добре, вони продовжують ходити на роботу. Через відсутність єдиного судді, суд не розглядає справи, однак приймає матеріали справ, заяви, клопотання та інші документи. Однак учасникам судових засідань рекомендують звертатись до суду електронною поштою та через особистий кабінет в системі «Електронний суд».
Примітка. Штатна чисельність суддів Бориславського міського суду Львівської області- 3 посади суддів, а фактична чисельність суддів - 1 посада.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: