Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

ГРОШІ МЕНІ ПОВЕРНУЛИ, АЛЕ ЖЕРТВАМИ "ЗЕКІВ" МОЖУТЬ СТАТИ ДОВІРЛИВІ ПАРАФІЯНИ УГКЦ

27 червня до мене у WhatsApp надійшло повідомлення від о. Василя Гоя (УГКЦ), який мешкає зі мною по сусідству і має бездоганну репутацію, про те, що його покликано у лави АТО , як капелана. І що він нібито готує провізію хлопцям і просить мене поповнити телефон АТОвцеві, який є сиротою. Мовляв, за клопотами просто забув.

Знаючи отця, я попросила написати номер, який потрібно поповнити. А після поповнення, скинула у WhatsApp сфотографований чек. ГРОШІ МЕНІ ПОВЕРНУЛИ, АЛЕ ЖЕРТВАМИ "ЗЕКІВ" МОЖУТЬ СТАТИ ДОВІРЛИВІ ПАРАФІЯНИ УГКЦКоли мене попросили скинути ще й номер банківської картки, на яку аферисти начебто мали увечері скинути мені гроші за поповнення від імені отця, задумалась - а чи це не є якоюсь аферою? Тож з приводу безпеки банківських карток прийняла усі необхідні міри через керуючого банком.

А коли діалог з отцем просто "випарувався" з мого телефона, забила на сполох!!!

Як виявилося згодом, кошти з вказаного на сфотографованому чеку номера 0988129088, який я поповнила, пішли по ряду інших. Це зробили ув'язнені з Сокальської колонії.

Зазвичай, описана мною ситуація - це "споконвічна" тема "зеків" (зокрема, колоній у Сокалі та у Львові, №48).

Швидше за все, у Facebook дослідили всіх друзів отця Василя, адже зламати fb, якщо немає двохрівневої аутентифікації, не є складно. А якщо синхронізовано акаунти на телефоні, то й номера стають відомими. В тому числі й мій.

В неділю привітала отця з Днем Конституції, але він й словом не обмовився про гроші.

Сьогодні розповіла йому все, а він відповів мені, що йому просто зламали акаунт
https://www.facebook.com/100013583894888/posts/958808507915270/ і від його імені видурюють у його друзів з соцмережі, парафіян, знайомих гроші. Начебто для потреб АТО.

Зі слів отця Василя, вчора він під час проповіді розповів про це парафіянам.


Як порядна людина, отець Василь повернув мені затрачену мною суму грошей (хоча й не зобов'язаний був цього робити), але я не хочу, щоб жертвами зеків-аферистів Львівської та Сокальської колоній, стали інші люди. Ситуація може повторитися й з іншими людьми, яким можуть зламати акаунт, і спекулюючи на одвічній темі АТО, по "накатаній" схемі, зеківські аферисти, у яких немає нічого святого, видурюватимуть гроші у довірливих осіб. Тому й публікую цей матеріал з проханням максимально його розповсюдити. Вірю, що правоохоронні органи відповідально поставляться до цієї теми і задіють до розслідування кібергполіцію. Адже жертвами даної афери вже стало багато людей...
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: