Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Надзвичайники ліквідовують наслідки негоди на Львівщині

Як повідомили у Головному управління ДСНС України у Львівській області, через негоду, зокрема сильні зливи, на Львівщині підтоплено 110 житлових будинків - зокрема на Стрийщині, у Жидачівському та Старосамбірському районах.

23 червня, внаслідок сильних дощів на території Стрийського, Жидачівського, Старосамбірського районів було підтоплено 110 житлових будинків, 110 підвалів житлових будинків, 168 присадибних ділянок, 2 продуктові магазини, 1 недіючу школу, 1 ветеринарний пункт, 1 клуб-бібліотека, 111 господарських споруд. А також внаслідок сильних дощів підтопило 4 ділянки доріг, 114 га сільськогосподарських угідь та 150 криниць.


Зокрема, в Стрийському районі внаслідок розливу річки Турянка в с. Зарічне підтопило 100 житлових будинків, підвалів, присадибних ділянок, 105 господарських будівель, недіючу школу, ветеринарний пункт, 2 продуктові магазини, клуб-бібліотеку й 114 га сільськогосподарських угідь.

На в’їзді в с. Зарічне стався перелив річки Свіча через дорогу протяжністю орієнтовно 600 м, між селами Малі Дідушичі – Подорожне річка Сукіль вийшла з берегів і підтопила 100 м дороги.

У Жидачівському районі внаслідок розливу річки Свіча підтоплено в с. Демівка 3 житлових будинки та 12 присадибних ділянок. В с. Мельнич підтоплено 12 присадибних ділянок. Підтоплено дорогу Жидачів-Калуш довжиною 600 м, дорогу Мельнич-Заріччя довжиною 1000 м.

В с. Володимирівці підтоплено 10 присадибних ділянок, а в с. Подорожне –житловий будинок, господарську будівлю, 8 присадибних ділянок, 8 криниць.
В с. Лютинка підтопило 8 присадибних ділянок.

В Старосамбірському районі в с. Старява підтоплено 2 житлових будинки, 10 підвалів житлових будинків, 5 господарських будівель та 18 присадибних ділянок. В с. Княжпіль підтоплено 4 житлових будинки.

Наразі рятувальники ліквідовують наслідки негоди.

Нагадаємо, 22 червня внаслідок сильних дощів в селі Верхнє Синьовидне Сколівського району відбулось підтоплення 3 господарських будівель, 12 підвалів житлових будинків та 8 присадибних ділянок.
Як повідомляє Укравтодор на своїй сторінці у Facebook, паводки в Україні протягом 22-23 червня понищили дороги Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської і Чернівецької областей. Загальна орієнтовна сума збитків – 234,4 млн грн.
«Внаслідок інтенсивних опадів та підйому рівнів води у річках Карпатського регіону протягом 22-23 червня було зруйновано ділянки доріг та штучні споруди на них та обмежено рух автотранспорту. Загальна орієнтовна вартість збитків, нанесених дорожньому господарству становить 234,4 млн грн», – наголошують у відомстві.

Що стосується Львівщини, то тут орієнтовна вартість збитків становить 65,7 млн грн (з урахуванням потреби завершення робіт по влаштуванню підпірної стінки із габіонів на М-06 Київ – Чоп км 625+600 – км 625+700).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: