Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

БОЙОВИХ ПОБРАТИМІВ-ДОБРОВОЛЬЦІВ ВОЛОДИМИРА ІВАНИКА ТА АНДРІЯ ЛУЦІВА ВІДЗНАЧИЛИ ПОСМЕРТНО.

Аж не віриться, що бойових побратимів Володимира ІВАНИКА (м. Стебник) та Андрія ЛУЦІВА (м. Борислав) з нами немає. А минуло вже три роки з того часу, як загинули наші земляки АНДРІЙ ЛУЦІВ, “Крюк” та ВОЛОДИМИР ІВАНИК, “Фофа”, "Ірокез". Обоє – бійці добровольці Української добровольчої армії. За покликом серця, коли наша Батьківщина благала про захист, вони залишили свої сім’ї, роботу і пішли на фронт, боронити рідну Україну від рашистів.
БОЙОВИХ ПОБРАТИМІВ-ДОБРОВОЛЬЦІВ ВОЛОДИМИРА ІВАНИКА ТА АНДРІЯ ЛУЦІВА ВІДЗНАЧИЛИ ПОСМЕРТНО.
30-річний Іваник і 39-річний Луців жили і товаришували в місті Борислав ще до війни. Обоє разом пішли добровольцями на східний фронт, воювали у Пісках та Донецькому аеропорту, а також в Широкиному. Разом піліч-о-пліч захищали рідну землю і разом вона їх поховала.

Володимир “Фофа”, “Ірокез” ІВАНИК, родом із міста Стебник Львівської області, залишились батьки, молодший брат брат, дружина та син.
Загинув поблизу Авдіївки на Донеччині. Доброволець 8-го батальйону “Аратта” УДА. Активний учасник Революції Гідності. Воював у Бахмуті, Лисичанську, Пісках, Луганську, Донецькому аеропорту.
Службу в армії проходив у президентському полку. Працював на будівництві у Києві.
Мав три ротації в зону АТО. На останню приїхав за два тижні до фатального бою.

Андрій ЛУЦІВ "Крюк" (на фото зліва), родом: із міста Борислав Львівської області, залишилися: дружина та донька.
Загинув поблизу Авдіївки на Донеччині. Доброволець 8-го батальйону “Аратта” УДА. Активний учасник Революції Гідності. Воював у Бахмуті, Лисичанську, Пісках, Луганську, Донецькому аеропорту. Перед загибеллю тримав у руках кулемет, з якого стріляв по ворожому танку.

Хлопці були надзвичайно відважні, виховані у патріотичному дусі. Це були справжні патріоти нашої держави, бійці УДА, які добровольцями пішли на фронт. Їм не було потрібно ані грошей, ані нагород, ані пільг. Вони просто служили Україні і захищали рідну землю від російського агресора.

Поховані герої з військовими почестями у містах Борислав та Стебник.
В неділю, 21 червня, родина, друзі та побратими разом молилися за наших Героїв, щоб вони спочивали з миром, а їх подвиг не був даремним і його пам’ятали віками. Після панахиди керівник ВГО «Об’єднання добровольців» Олена Живко нагородила побратимів медаллю «Доброволець АТО» посмертно. Відзнаку Андрія Луціва отримала мама Марія, а Володимира Іваника – син. Біль втрати та почуття гордості переповнювали родичів та близьких. Адже Герої не вмирають, вони залишаються в наших серцях назавжди!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: