Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

237 призовників відправлено до Збройних Сил України з Львівщини

Як повідомив на своїй facebook-сторінці військовий комісар Львівського обласного комісаріату Олександр Тіщенко, станом на сьогодні, 19 червня, з Львівщини до Збройних Сил України відправлено 237 юнаків.

Перша відправка призовників у навчальні центри відбулася без зривів. Усі майбутні військовослужбовці пройшли тестування на COVID-19, недужих не виявлено.


- Військовослужбовці строкової служби до участі в операції обєднаних сил (ООС) не залучаються, тож батьки можуть бути спокійними. Хочу подякувати юнакам, які самостійно з’явились у військкомати щоб виконати свій Конституційний обов’язок та подякувати батькам за гідне виховання своїх дітей, - зазначив Тіщенко.

- Також хочу звернутись до тих призовників, які ухиляються від армії! Не руйнуйте своє майбутнє! За ухиляння від призову на військову строкову службу передбачено як адміністративна так і кримінальна відповідальність. - попередив комісар.


Нагадуємо, що у межах цієї призовної кампанії до війська із Львівщини має бути скеровано 730 осіб. 252 служитимуть в ЗСУ, 415- у Національній гвардії, 48 – у Державній прикордонній службі, 25 – у Державній службі спеціальних перевезень.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: