Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Спікер ВРУ Разумков отримав від РОК "лапті" за вислугу перед Кремлем

Нещодавно в граді стольному під егідою Руху Опору Капітуляції відбулися масові протестні акції проти реваншистських сил в Україні. Одними з яких є владні перевертні, які танцюють сьогодні на кістках українського народу танець "вгодованих свиней".

Свої "лапті" за підтримку проросійських кремлівських сил отримав улюбленець ведучої телеканалу "Г+Г", спікер ВРУ Разумков за те, що 27 травня заявив про перегляд закону "Про українську мову".

Як стверджують учасники акції, Окружний адміністративний суд м. Києва перетворився на ручний інструмент колаборанта і реваншиста Портнова.
- Ми нагородили весь суддівський склад "лаптями", що символізують «ідеали руського міра». Надалі моніторимемо дії суддів. - Стверджують "рухівці опору".


До відома: акція "Стоп реванш!", яка мала місце у Києві, знайшла підтримку більш, як у тридцяти містах України, її провели активісти РОК.
Спікер ВРУ Разумков отримав від РОК "лапті" за вислугу перед Кремлем
- Відтепер ми будемо дарувати "лапті" агентам російського впливу, офіційним колаборантам і малоросам за їхню вислугу перед Кремлем.

Готуйтесь нагороджувати місцевих капітулянтів та реваншистів.
Напишіть про таких персон нам: Україна, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9, оф. 4, 01054

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: