Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

На офіційному відкритті дороги “Львів — Меденичі — Пустомити” "найвеличнішого" не було. За нього "віддувався" Козицький


Як повідомила речниця Служби автодоріг Львівщини Оксана Богуш, на Львівщині завершили ремонт дороги Львів – Пустомити – Меденичі. Офіційне відкриття дороги планувалося на 1-2 червня. Згодом, у зв'язку з погодними умовами, перенесли на 4 червня.
Планувалося також що на відкриття дороги, яке відбулося на початку червня, мали б приїхати президент Володимир Зеленський, голова Укравтодору Олександр Кубраков та інші високопосадовці.

4 червня, у Меденичах офіційно відкрито для проїзду дорогу зі Львова у Меденичі через Пустомити. Дорогу будували з 2016 року.

Участь у офіційному відкритті автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі взяли голова Львівської ОДА Максим Козицький, заступник голови Юрій Бучко, голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков та керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.


Напередодні кілька ЗМІ повідомляли про можливий приїзд Володимира Зеленського, проте його не було. Чиновником найвищого рангу був голова Львівської ОДА Максим Козицький, який змушений був "віддуватися" за п. Зеленського, і натхненно розповідати про “здобутки” (яких насправді немає) та “Велике будівництво”, яке новообрана влада не розпочинала.

Нагадуємо: масштабний ремонт стартував у 2016 році і став одним з найдорожчих у Львівській області за останні роки. Кошторис дороги, яку ремонтували у межах інвестиційного проєкту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування Львівської області, склав 1,1 млрд грн. Загальна протяжність відремонтованої траси становить 47,5 км, включно з 11 мостами та одним шляхопроводом. До ремонту дорога була ІІІ категорії. Після реконструкції, коли трасу розширили до 8,5 м, частина траси відповідатиме параметрам ІІ категорії з двома смугами руху.
Трасу почали ремонтувати у 2016 році різними ділянками. Роботи виконував ТОВ «Онур конструкціон Інтернешнл».


Нова влада, яка любить собі присвоювати здобутки попередників, з певних причин не згадала, що дорогу зі Львова у Меденичі через Пустомити почали ремонтувати ще у 2016 році за проєктом «Покращення стану автомобільних доріг загального користування Львівської області». Бо ж ремонт дороги “Львів — Пустомити — Меденичі” не є новим проектом, а просто завершенням того, що розпочали Президент та Уряд попередньої каденції.

Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: