Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

"Коронавірусні" новини з Борислава: нові випадки


У суботу, 30 травня, Львівська ОДА повідомила про зафіксований випадок захворювання на СOVID-19 у Бориславі. Міський голова Борислава Ігор Яворський надав уточнену інформацію з цього приводу: “16 травня до інфекційного відділення Бориславської ЦМЛ бригадою швидкої медичної допомоги була доставлена мешканка м. Борислава із симптомами ГРВІ, після обстеження встановлено діагноз пневмонія. За інформацією медиків, симптомів коронавірусу не було, проте пробу для проведення ПЛР-тесту на Covid-19 було відібрано, оскільки це зараз передбачено протоколом МОЗ. Експрес-тест показав від’ємний результат.

22 травня, після закінчення курсу лікування антибіотиками, пацієнтку було виписано для продовження лікування вдома під наглядом сімейного лікаря. Сьогодні отримано інформацію про позитивний результат ПЛР-тесту.

В даний час організовується робота щодо тестування медичного персоналу та всіх контактних осіб, в пацієнтки буде взято аналіз повторно”.

В ніч з 31 травня на 01 червня, 83-річну пацієнтку інфекційного відділення ЦМЛ м. Борислава було направлено до Стебницької інфекційної лікарні з підозрою на коронавірусну інфекцію.

- Пацієнтка є мешканкою одного із сіл Дрогобицького району. До реанімаційного відділення Бориславської лікарні поступила 28 травня, 29 травня була переведена в інфекційне відділення. Сьогодні вночі з підозрою на Covid-19 (важка форма пневмонії) відправлена в м. Стебник. - Повідомив І. Яворський.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: