Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Трускавці ухвалено рішення - продовжити заборону на діяльність закладів й установ, які мали відновити роботу з 22 травня.

Як нещодавно повідомляла пресслужба Трускавецької міської ради, згідно з протоколом № 17 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на усій території Трускавця карантин продовжено до 22 травня. Зокрема заборона діє на відвідування закладів освіти її здобувачами до 22 травня, заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, індивідуальних тренувальних занять (біг, хода, їзда на велосипеді, фігурне катання, рух на активних візках спортсменів з інвалідністю), навчально-тренувальних зборів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту.
У Трускавці ухвалено рішення -  продовжити заборону на діяльність закладів й установ,  які мали відновити роботу з 22 травня.
Як мінімум до 22 травня у Трускавці не курсуватиме і міський пасажирський транспорт.

Однак, в зв'язку з тим, що за минулу добу на Львівщині різко зросла кількість хворих на коронавірусну інфекцію (підтверджено 65 позитивних результатів), на Львівщині скасували послаблення карантину. Комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було ухвалено рішення - продовжити заборону на діяльність закладів й установ, які мали відновити роботу з 22 травня.

Аналогічне рішення прийняла у Трускавці й міська комісія з надзвичайних ситуацій.


Отже, з 22 травня не працюватимуть, як планувалося, готелі, заборонено проведення спортивних заходів та змагань; релігійних заходів за умови перебування однієї особи на 10 м кв площі; регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом; відвідування закладів дошкільної освіти; роботу спортивних залів, фітнес центрів.

За сприятливої епідемічної ситуації заборону буде скасовано 10 червня. Спортивні заходи й діяльність готелів відновлять з 1 червня. Місто-курорт у цьому рішенні не став винятком.

Нагадаємо:
з 22 травня до 22 червня в Україні діятиме так званий «адаптивний» (локальний) карантин. Це означає, що в разі загострення епідеміологічної ситуації в окремих регіонах, там буде посилено обмежувальні заходи

Готовність до пом’якшення визначається на основі трьох основних критеріїв:

інцидентність (загальна кількість нових випадків Covid-19 за останні сім днів на 100 тис. населення) становить менше ніж 12 осіб на 100 тисяч населення;

завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком Covid-19, становить менш як 50 відсотків;

середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить більше ніж 12 на 100 тисяч населення протягом останніх семи днів.

Рішення про послаблення або припинення карантину ухвалюють регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на ці критерії.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: