Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Вхід до трускавецького бювету після ремонту залишиться вільним, мінеральні води - платними, як і було раніше.

Як наголосила сьогодні, 21 травня, під час сесії міської ради, фінансовий директор ТОВ “Трускавецькі лікувальні води” Анна Абрамова, у трускавецькому бюветі мінеральних вод №1 та на площі навколо нього ведуться ремонтні роботи - триває масштабна реконструкція площі у курортному парку і косметичний ремонт бювету мінеральних вод.
Вхід до трускавецького бювету після ремонту залишиться вільним, мінеральні води - платними, як і було раніше.
“Ми вирішили використати цей час з користю. Планували зробити деякі оновлення, привести в порядок площу перед бюветом, однак по факту одні роботи потягнули за собою інші. Нам хочеться зробити все справді якісно, щоб бювет був у належному стані, а територія навколо бювету стала гарним громадським простором, який приваблюватиме людей” – наголосила Анна Абрамова. Також вона додала, що бювет почне працювати тоді, як тільки відчинять свої двері для туристів санаторії й готелі Трускавця. Реконструкція ще триватиме, але для відпочивальників зможуть відкрити бічний вхід до бювету.


Зараз вода буде платною, такою як вона була і раніше. Але вхід в бювет наразі залишатиметься безкоштовним. З часом планується введення карткової оплати за воду (як це є у Моршині – авт.). Але спершу ми вкладаємо гроші і проводимо роботи, як того від нас вимагали люди. бо “як ти до людей – так люди до тебе”, – сподіваємось на розуміння та співпрацю зі сторони міста у відповідь” – зазначила фінансовий директор товариства.

Відповідно до презентації проведених робіт та планів на найближче майбутнє, на сьогоднішній сесії депутатський корпус проголосував за рішення щодо продовження договору оренди земель, які перебувають у користуванні ТОВ “Трускавецькі лікувальні води” терміном на 5 років.

Варто нагадати, що товариство “Трускавецькі лікувальні води” було створене в 2016 році. Спочатку метою його створення були плани попереднього надрокористувача – ТзОВ “Трускавецькурорт” створити спільне підприємство з Трускавецькою міською радою, яке б займалося видобутком та реалізацією вод трускавецьких родовищ. Обговорення цих планів тривало довго, через відсутність одностайності поміж депутатським корпусом ради, рішення прийняти не вдавалось.

ТОВ “Трускавецькі лікувальні води” перейняло у спадок від засновника (Трускавецькурорту) гідромінеральну базу, бювети та дозвіл на видобуток вод трускавецьких родовищ. Однак воно не отримувало в належній кількості оплати від санаторно-курортних закладів міста (лише 26% закладів міста справно сплачують за спожиту їхніми гостями воду) – відповідно товариство почало грузнути в боргах, що і стало головною причиною його продажу. Підприємство володіє спеціальним дозволом на користування родовищем мінвод до 2035 року.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: