Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Новообраного керівника Дрогобицької поліції Миколу Лугового не представили ні у Ратуші, ні представникам ЗМІ.

Постійні рокіровки на шахівницях поліцейських відділень не оминули й Дрогобиччину. Хвиля ротацій, які стосуються оновлення керівного складу поліції, прокотилася не лише у Трускавці, але й у Дрогобичі. Ми вже повідомляли, що новим начальником Трускавецького відділення поліції Дрогобицького відділу поліції ГУ Нацполіції України у Львівській області призначений підполковник Олександр Закутний. Очільник Трускавецької поліції обіймає цю посаду з 19 березня.
Новообраного керівника Дрогобицької поліції Миколу Лугового не представили ні у Ратуші, ні представникам ЗМІ.
Про головного полісмена курортного міста відомо, що донедавна він працював начальником Бориславського відділення поліції. Трускавець для Олександра Закутного також не чужий, адже тривалий час він працював тут заступником та першим заступником начальника поліції.

Колишній ж керівник трускавецьких полісменів Максим Гук повернувся до Львова та очолив там Франківський райвідділ поліції.

Що стосується нового начальника поліції Трускавця Олександра Закутного, то він одружений має сина та дочку. За даними декларації володіє квартирою в Бориславі, земельною ділянкою площею 994 м2, власницею якої є дружина, як і легкового автомобіля Dacia.

Але про те, що від 17 квітня Дрогобицьким міським відділом поліції керує підполковник Микола Луговий знає небагато. Тобто, керівний склад поліції у Дрогобичі теж оновлено.


Про кадрову перестановку в поліції місцеве самоврядування Дрогобича було повідомлене, у пресслужбі Дрогобицької міськради підтвердили, що про призначення нового очільника правоохоронців, який донедавна був заступником тепер вже колишнього начальника, полковника Андрія Біласа, їх поінформували зі Львова. До речі, Андрія Івановича поважають за цілеспрямованість, принципову позицію та уміння знаходити з людьми спільну мову.

Дивує, що з цього приводу не було жодних офіційних повідомлень для дрогобичан. Адже ті, хто воліє дотримуватися хороших взаємин з громадськістю міста Котермака, добре знає, що затаювати загальнодоступну інформацію від широкого загалу (а Миколу Лугового не представили ні в Дрогобицькій ратуші, ні журналістам) є, насамперед, некоректно.

А "стандартна" відмовка: буцімто була вказівка зі Львова — не влаштовувати під час протиепідеміологічного карантину зустрічей з журналістами, - є заяложеною і смішною. Хіба пресслужбі місцевої поліції важко повідомити журналістам офіційну інформацію в режимі онлайн? Враховуючи й те, що вони, як і інші мешканці Дрогобича, є платниками податків, і мають право знати, кого вони утримують й що насправді відбувається у відділі поліції? Тим більше, що Дрогобицькому відділу поліції ГУ Нацполіції України у Львівській області підпорядковані Трускавецьке, Бориславське та Стебницьке відділення поліції.
Новообраного керівника Дрогобицької поліції Миколу Лугового не представили ні у Ратуші, ні представникам ЗМІ.
За власними джерелами інформації, причина заміни керівника поліції в Дрогобичі Андрія Біласа, якому на днях виповнилося тільки 42 роки, криється у особистому конфлікті з начальником обласної поліції Василем Віконським. Тим самим, який дав наказ минулоріч 21 вересня розігнати протест у Соснівці, де активісти, серед яких ветерани АТО, заблокували 64 вагони з російським вугіллям.

Схоже, що нинішній владі такі перевертні в погонах дуже потрібні. Які знущаються з власного народу і вислуговуються перед владою. Не думаючи про те, що час - швидкоплинний, а влада постійно змінюється.
Новообраного керівника Дрогобицької поліції Миколу Лугового не представили ні у Ратуші, ні представникам ЗМІ.
До відома: 24 вересня 2019 р., близько 50 активістів з місцевих громадських організацій прийшли на апаратну нараду у Львівській обласній держадміністрації з вимогою відставки нового керівника Національної поліції області Василя Віконського після силового розгону акції протесту в Соснівці. Протестувальники вважають, що під час силового розгону акції протесту в Соснівці правоохоронці явно перевищили свої повноваження.
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: