Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Стан однорічної дрогобичанки, якій медики врятували життя, стабільний.

Однорічну дівчинку з серйозною травмою голови сьогодні виписали з Дрогобицької міської лікарні №1. Стан дитини задовільний.

Про це повідомляють у пресслужбі Дрогобицької міської ради.
Стан однорічної дрогобичанки, якій медики врятували життя, стабільний.
21 квітня, у вівторок, дитину з побутовою травмою голови було доставлено до ДМЛ №1. Травма була настільки серйозною, що медикам довелося приймати оперативне рішення, адже необхідно було здійснити оперативне хірургічне втручання.
Враховуючи те, що дитина була нетранспортабельною, а приїзд дитячого нейрохірурга зі Львова зайняв би 1,5-2 години, після консультації з обласними спеціалістами, було прийнято рішення оперувати дитину за життєвими показниками.

Операцію однорічній пацієнтці провели:
Віталій Шнайдер – завідувач нейрохірургічним відділенням,
Ярослав Богаченко – лікар-нейрохірург,
Петро Возняк – завідувач анестезіологічним відділенням ЗПІТ,
Ольга Шнайдер – сестра медична операційна,
Орися Іванцюра – сестра медична анестезист.

Цей випадок оперативного втручання однорічній дитині є першим у практиці дрогобицьких лікарів. Тому з цього приводу сьогодні міський голова Дрогобича Тарас Кучма та начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба завітали до ДМЛ №1 і відзначили подяками бригаду лікарів та медсестер, які врятували життя маленькій пацієнтці, а також здійснювали її супровід під час перебування реанімації та нейрохірургічному відділенні.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: