Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Військовослужбовців які повернулися з навчань НАТО в Латвії, замінить нова група військових, які повернуться з Афганістану.

Нещодавно повідомлялося про те, що у військовий санаторій в Трускавці на Львівщині на обсервацію розмістили 17 військовослужбовців, які повернулися з навчань НАТО в Латвії. Серед ізольованих військових - всі офіцери. Інформацію підтвердив на своїй сторінці у Facebook і Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський,
Військовослужбовців які повернулися з навчань НАТО в Латвії, замінить нова група військових, які  повернуться з Афганістану.
« Вони ізольовані в кімнатах на одному поверсі. Всі офіцери», - написав очільник міста.


Автобусом військових транзитом через Польщу 8 квітня привезли в Україну. Під час огляду на кордоні жодних симптомів вірусних захворювань у них не було виявлено. Відтак військовослужбовців розмістили в санаторії «Трускавецький», кожного в окремому номері.

Як повідомили у Центрі медичної реабілітації та санаторно-курортного лікування Міністерства оборони «Трускавецький», сьогодні, 23 квітня, із військового санаторію «Трускавецький» 15 військовослужбовців Сухопутних військ та 2 військовослужбовці ВМС ЗС України, які повернулись з навчання у Литві і проходили тут 14-денну обсервацію, виїжджають.


Як повідомляв керівник санаторію Василь Вовчанський, від Міністерства оборони України на початку квітня їм поступила вказівка: бути готовими на випадок прийому військовослужбовців на обсервацію. Мова ішла про тих людей, які прибули з місць ймовірного зараження чи контактували із хворим, перебували на військових навчаннях або ж через перетин кордонів їм потрібна 14-денна ізоляція.

Підготовка санаторію до обсервації українських військових тривала таким чином, що із працівниками закладу проводився інструктаж, обговорювалися умови медичного огляду прибулих та щоденного моніторингу стану їхнього здоров’я, відпрацьовувався момент дезінфекції усього санаторного закладу та машин, які привозили на обсервацію військовослужбовців.

- Ми дбаємо про здоров’я нашого персоналу, люди працюють у захисних костюмах. Після прийому їжі особами, які перебувають на обсервації, посуд замочується в дезрозчині. Засоби безпеки проводять і в приміщенні санаторію, проходить знезараження коридорів і кімнат, - повідомляв пан Вовчанський.

24 квітня на обсервацію до санаторію «Трускавцький» має прибути нова група військових у складі 9 людей. Це військовослужбовці, що незабаром повернуться з Афганістану, де вони беруть участь у небойовій місії НАТО «Рішуча підтримка, - запевняє керівництво закладу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: