Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Маємо нові випадки смерті пацієнтів з підозрою на COVID-19, – міськрада.

Як нещодавно повідомив в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Андрій Васько, у Львівській області помер 50-річний чоловік, у якого вночі, 7 квітня, підтвердили коронавірус.

У повідомленні Львівська ОДА зокрема йдеться про те, що чоловіка доставили у Клінічну лікарню Львівської залізниці у важкому стані з шлунково-кишковою кровотечею, дихальною недостатністю.
Маємо нові випадки смерті пацієнтів з підозрою на COVID-19, – міськрада.
Незважаючи на зусилля медиків, реанімаційну допомогу чоловік помер.


За інформацією Львівської обласної державної адміністрації, станом на 08.30 год в інфекційній лікарні зафіксовано ще дві смерті. Вночі померла 68-річна жінка, в якої був підтверджений діагноз інфікування коронавірусом. Жінка перебувала на апараті ШВЛ. У пацієнтки були наявні супутні захворювання, онкологія".

За оперативними даними Володимира Зуба, начальника управління охорони здоров`я Львівської міської ради, позитивний тест, який підтвердив у пацієнта коронавірус, отримали тиждень тому. Жінка проходила лікування у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні.

Також помер чоловік, у якого ще не підтвердили діагнозу інфікування коронавірусу, але в лікарню він поступив з підозрою. В чоловіка була пневмонія. Детальнішу інформацію з`ясовують.

Нагадаємо, 4 квітня на Львівщині помер перший пацієнт, у якого було зафіксовано коронавірусну інфекцію.

Померлий – це 69-річний чоловік. У чоловіка була важка пневмонія, він був підключений до апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ).

Зазначимо, що у пацієнта були супутні хвороби, зокрема, цукровий діабет, серцево-судинні захворювання в анамнезі.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні - 85 осіб. На самоізоляції знаходяться 326 осіб. За увесь час виписано - 115 пацієнтів. Стан більшості хворих -середньої важкості. У 9- ти пацієнтів стан важкий. 2 пацієнтів на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 526 людей.

За увесь час в сумі у 395 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.
Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 72 особи. У 47 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус. Ще дві особи з підтвердженим діагнозом померли. П'ятеро осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 3 пацієнтів одужали.
На фото: Львівська обласна інфекційна лікарня: ФБ/Roman Baluk
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: