Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Стебницька лікарня отримала два нові апарати штучної вентиляції легенів, у Дрогобичі протестували 23 особи, які прибули з-за кордону, у Трускавці – 18.

Беручи до уваги ситуацію з коронавірусом в Україні та регіоні зокрема, на Львівщині станом на 2 квітня, з підозрою на коронавірус є 96 осіб. У п’яти пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус. Стартувало тестування на коронавірус осіб, які перетнули кордон України та прибули на батьківщину з різних куточків світу.
Стебницька лікарня отримала два нові апарати штучної вентиляції легенів, у Дрогобичі протестували 23 особи, які прибули з-за кордону, у Трускавці – 18.
На Дрогобиччині стартувало тестування на коронавірус осіб, які перетнули кордон України та прибули на батьківщину з різних куточків світу. За оперативними даними головного лікаря Трускавецької міської лікарні Ігоря Стасика, в курортному місті станом на 3 квітня протестовано 9 осіб. На щастя, результат тестів у них негативний. Аналогічну кількість осіб мобільним бригадам медиків оздоровниці вдалося протестувати і день тому. До складу мобільних бригад входить: сімейний лікар, медсестра та представник поліції. Вирушають до людей, які повернулися з-за кордону, мобільні бригади машинами первинної допомоги. Як повідомляє Ігор Стасик, щоденно в поліклінічне відділення надходять оновлені списки осіб, які повернулися з-за кордону, тож робота із тестуванням цих мешканців триватиме.


У четвер, 2 квітня, розпочали перевірку швидкими тестами і у Дрогобичі. За даними керівника відділу охорони здоров’я ДМР Володимира Чуби, проведено 23 експрес-тести прибулим особам з-за кордону. Результати - негативні. Пан Чуба запеввняє: при здійснені рейсів такими мобільними бригадами дбають про безпеку медиків.

- Лікарі, які вирушають на тестування до ймовірно інфікованих вірусом осіб одягають захисні костюми біологічного захисту. Машина, котра возить ці мобільні бригади, обробляється спецзасобами по приїзді та покрита всередині захисними плівками, - розповів Володимир Чуба.

За попередніми даними у Дрогобичі мають протестувати 170 прибулих з-за кордону. Однак списки теж постійно оновлюють. Як інформують лікарі, якщо у когось з пацієнтів тест покаже позитивний результат, за таким хворим вестимуть спостереження медики: при хорошому самопочутті пацієнт має дотримуватися норм карантину та перебувати на самоізоляції. При позитивному тесті та поганому самопочутті хворого – його шпиталізують в Львівську інфекційну лікарню. Медичні працівники наголошують: особи, які повернулися в рідне місто з-за кордону, повинні дотримуватися як мінімум 14-денної самоізоляції, в протилежному випадку їх очікує штраф від 17 до 34 тис грн за порушення норм карантину.

Нагадуємо
: згідно з інформацією офіційного сайту Дрогобицької міської ради, нещодавно до Стебницької лікарні доставили два ШВЛ-апарати, які закупили представники групи компаній «Greenville» (колишня компанія «ТКС») на чолі з керівником Іваном Торським.

Кількома днями раніше ця компанія долучилася до закупівлі захисних костюмів для медиків Стебницької лікарні та реконструкції системи киснепроводу у Дрогобицькій міській лікарні №1.
Стебницька лікарня отримала два нові апарати штучної вентиляції легенів, у Дрогобичі протестували 23 особи, які прибули з-за кордону, у Трускавці – 18.
Вчергове оглянути готовність опорного медзакладу Дрогобиччини - Стебницької лікарні до прийому хворих з корона вірусом - того дня завітали міські голови Дрогобича й Стебника Тарас Кучма і Петро Старосилький та начальникик відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба.

З посадовцями регіонудо лікарні прибув й заступник голови ЛОДА Тарас Грень, який привіз гуманітарну допомогу для роботи медзакладу в особливий період. Це медичні рукавиці – 16 000 шт, маски-респіратори – 860 шт, бахіли – 400 шт, костюми біологічного захисту – 50 шт, ендотрахіальні трубки – 130 шт, термометри клінічні – 70 шт, 20 вірусо-бактеріологічних фільтрів.

Інфекційне відділення Стебницької міської лікарні готують до можливого прийому госпіталізованих з підозрою на коронавірус пацієнтів. Їх у стебницькому медзакладі почнуть приймати, якщо буде переповнена пацієнтами Львівська обласна інфекційна лікаря. Як інформував раніше керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба, що стосується наявності апаратів для штучної вентиляції легень, які є актуальними на випадок лікування важких хворих на коронавіпрус, то Дрогобич має 14 таких апаратів. Ще 14 сукупно назбирується в закладах нашого регіону: Борислава та Трускавця. Ці апарати на випадок масових захворювань людей будуть скеровувати в стебницьку інфекційну лікарню. Загалом інфекційний відділ стебницького медзакладу може прийняти 35 пацієнтів, в загальному в лікарні можуть організувати до 200 ліжко-місць.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: