Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Через коронавірус 14% українців втратили роботу, 34% - втратили частину доходу.

Серед тих українців, якi працювавли до карантину, запровадженого у зв'язку з епідемією коронавірусу, тільки 46% за березень отримають заробіток в повному обсязі, 34% — у меншому обсязі, ніж очікувалося, а 14% втратили роботу через карантин, свідчать дані опитування компанії Info Sapiens, проведеного наприкінці березня 2020 року.
Через коронавірус 14% українців втратили роботу, 34% - втратили частину доходу.
Згідно з результатами опитування, яке провела компанія Іnfo Sapiens, 38% дорослих українців заявили про зменшення регулярного доходу родини унаслідок епідемії коронавірусу, 16% - про повну втрату доходу, 14% - про втрату роботи, загалом 60% українців назвали щонайменше 1 вид фінансових втрат.
Через коронавірус 14% українців втратили роботу, 34% - втратили частину доходу.
За даними опитування, 43% тих, хто працював або вчився до карантину, продовжують регулярно відвідувати місце роботи або навчання.

Крім того, 24% тих, хто перестав ходити на роботу або навчання, продовжили працювати або навчатись дистанційно.

В цілому 74% тих, хто до карантину працював або навчався, продовжують це робити. З них 8% відзначали, що працюють більше, ніж раніше, а 30% — що працюють менше.

60% українців назвали щонайменше один вид фінансових збитків, понесених ними у результаті епідемії коронавірусу в Україні.

38% українців відзначили зменшення регулярного доходу сім'ї, 16% — повну втрату доходу, 14% — втрати роботи, 10% — фінансові збитки (наприклад, через здачу квитків).

Якщо розглядати нефінансові збитки, 11% українців також скаржилися на зловживання з боку влади, а 8% — на ненадання належної медичної допомоги.

"загалом 69% опитаних зазначили, що їх сім'ї так чи інакше постраждали від епідемії", — підсумовують в "Info Sapiens".

Опитування компанії Info Sapiens проводився 25-29 березня методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки телефонних номерів серед 809 респондентів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України за статтю, віком, розміром населеного пункту і регіону проживання. Максимальна теоретична похибка не перевищує 3,4%.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: