Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Стебницьку міську лікарню передали 100 комплектів захисних комбінезонів. Станом на 26 березня в Львівській інфекційній лікарні на стаціонарному лікуванні перебуває 53 особи.

Як повідомляє преслужба Дрогобицької міської ради, у пообідню пору 25 березня депутат Львівської обласної ради Андрій Ковч, міський голова Дрогобича Тарас Кучма та начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба завітали до станції екстреної медичної допомоги Дрогобич КНП «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги медицини катастроф» Львівської обласної ради та Стебницької міської лікарні.

Під час візиту Тарас Кучма, як голова Міжрегіонального координаційного штабу боротьби з коронавірусом на Дрогобиччині, поспілкувався з працівниками служби екстреної медичної допомоги щодо їх потреб та ситуації в регіоні. Також медикам передали 50 комбінезонів індивідуального захисту.

Медики наголосили, що громадяни, які звертаються за допомогою, часто скривають інформацію про перебування в зонах спалаху коронавірусу. Тому засоби захисту їм вкрай необхідні.

У Стебницьку міську лікарню передали 100 комплектів захисних комбінезонів.  Станом на 26 березня в Львівській інфекційній лікарні на стаціонарному лікуванні перебуває 53 особи.
«Ви повинні розуміти, що ситуація може різко загостритися і ви перші опинитеся в зоні ризику. Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб вас забезпечити всім необхідним. Це питання ми постійно розглядаємо на засіданні міжрегіонального штабу. Щоб не допустити ситуації як в Італії, ви маєте максимально берегти себе і бути захищеними», – звернувся до медиків Тарас Кучма.

У Стебницьку міську лікарню таких комбінезонів передали 100 комплектів. Крім того, перевірили матеріальний резерв самої лікарні. Також з керівництвом лікарні напрацювали перелік питань, які будуть вирішувати як на місцевому, так і обласному рівнях.

Ще 50 костюмів розподілять між Дрогобицькими дитячою лікарнею, пологовим будинком та міською лікарнею №1.
«В цей нелегкий час ми об’єднуємо наші зусилля з представниками бізнесу. Сьогодні ми закупили захисні костюми. І цьому ми завдячуємо групі
компаній «Greenville» (колишня компанія «ТКС») та особисто керівнику цієї групи Івану Торському. Ми знаємо про потреби медиків. Тому закликаємо бізнесменів долучатись та разом продовжувати їх вирішувати.

Відзначу, що у такій ситуації важливий зв’язок між місцевим та обласним рівнями. Сьогодні діє така вертикаль як самоврядування у Дрогобичі і наше депутатське об’єднання у Львівській обласній раді. Тому ми працюємо заради громади не лише конкретного міста, а й всієї Дрогобиччини», – прокоментував Андій Ковч.

«Маємо 2-3 тижні для завершення серйозної підготовки до боротьби з пандемією COVID-19. Тому від імені медичної спільноти дякую кожному благодійнику, підприємцю, меценату за надану допомогу. Переконаний, що тільки спільними зусиллями влади та бізнесу зможемо побороти всі виклики, які очікують нас на початку третього десятиліття двадцять першого століття», – резюмував Володимир Чуба.

Варто відзначити
, що станом на 26 березня в Львівській інфекційній лікарні на стаціонарному лікуванні перебуває 53 особи. До медзакладу Львова вони були скеровані із підозрою на коронавірус, однак тести цього не підтвердили. У людей різні штами грипу. Загалом на Львівщині з початку карантину з підозрою на коронавірус зафіксовано 115 осіб, тест на вірус був позитивний у двох пацієнтів.

Таку статистику 26 березня озвучив керівник відділу охорони здоров’я Дрогобицької міської ради Володимир Чуба в ефірі кризового медіа-центру. За словами головного медика міста Котермака, за цю ніч із Дрогобиччини в Львівську інфекційну лікарню, на щастя, не скеровано жодного хворого. Натомість в загальному з області в лікарню в ніч з 25 на 26 березня направлено 5 пацієнтів із підозрою на коронавірус.

Загалом, станом на ранок 26 березня в Україні зафіксовано 156 випадків захворювань на небезпечний вірус. За останню добу коронавірус підхопили 43 пацієнти по всій території України. П’ятеро людей від початку спалаху недуги померло, - підсумував загальноукраїнську статистику Володимир Чуба.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: