Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Нарада щодо створення при райдержадміністраціях штабів для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, у Дрогобичі місцеві депутати на боротьбу з цим захворюванням пожертвували 40 тисяч гривень.

При райдержадміністраціях створюють штаби щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. З цього приводу сьогодні в ЛОДА в режимі відео зв’язку проведено нараду під головуванням Максима Козицького – голови ЛОДА.

62 тисячі гривень – саме стільки депутати Дрогобицької міської ради зкоштів, виділених їм з міського бюджету на виконання депутатських повноважень, передали для придбання необхідних медикаментів длязапобігання пандемії коронавірусу. На теренах Дрогобиччини вже створено Міжрегіональний координаційний штаб з протидії коронавірусу. Таке рішення спільно прийняли міські голови Дрогобича, Стебника, Борислава, Трускавця, керівництво району, керівники силових структур та надзвичайники. Головою Міжрегіонального координаційного штабу з протидії коронавірусу обрали міського голову Дрогобича Тараса Кучму.
Нарада щодо створення при райдержадміністраціях штабів для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, у Дрогобичі місцеві депутати на боротьбу з цим захворюванням пожертвували 40 тисяч гривень.
Зазначимо, депутатам Дрогобицької міської ради щорічно передбачено з міського бюджету певну суму коштів для виконання депутатських повноважень на своєму окрузі. На 2020 рік кожному депутату було передбачено 40 тисяч гривень.


З 36 депутатів до збору коштів долучились 18. З них Віктор Тюска виділив зі своїх депутатських коштів – 20 тисяч гривень. Андрій Андрухів, Володимир Бернадович, Роман Курчик, Юрій Кушлик, Мирослав Лужецький, Сергій Оленич, Ігор Розлуцький, Орест Скірко, Олег Хрущ та Андрій Шевкенич – по 3 тисячі гривень. По 2 тисячі гривень виділили Марія Вітульська, Роман Грицай, Олег Дацюк, Олег Майданюк та Степан Настьошин. 1 тисячу гривень виділили Назар Броварський та Юрій Милян.

Як повідомляють у відділі охорони здоров`я ДМР, для КНП «Дрогобицька міська поліклініка» придбали 2 парогенератори, які призначені для дезінфекції приміщень та поверхонь усіх предметів. Такі ж збираються закупити і для КНП «Стебницька міська лікарня».

Як зазначає заступник головного лікаря КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Леся Остапенко, окрім дезінфекції приміщень
парогенератором, молодший медичний персонал щогодини дезінфікує дверні ручки, проводять дезінфекцію також і після кожного прийому пацієнта лікарем.


Всі планові прийоми пацієнтів у КНП «Дрогобицька міська поліклініка» відмінили, щоб не наражати людей на небезпеку. Однак, за слова Лесі Остапенко, щодня медзаклад позапланово продовжує відвідувати велика кількість пацієнтів.

До відома: у КНП «Стебницька міська лікарня №1» закупили костюми захисту медиків на випадок коронавірусу. Всього закуплено 90 костюмів, які є одноразовими.


Про це під час прямого етеру у Кризовому медіа-центрі «Дрогобич» повідомив начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба.

Окрім захисних костюмів, за словами Володимира Чуби, закупили також маски та респіратори.Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: