Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Заступником Дрогобицької державної адміністрації став депутат Трускавецької міської ради Тарас Матолич.


Віднедавна офіційно призначений один із заступників голови Дрогобицької районної державної адміністрації Омеляна Стасули. Ним став депутат Трускавецької міської ради Тарас Богданович Матолич.

Заступником Дрогобицької державної адміністрації став депутат Трускавецької міської ради Тарас  Матолич.
Поки що ще не призначено першого заступника голови Дрогобицької РДА.
Зазначимо, що Тарас Матолич пройшов до міськради Дрогобича під час місцевих виборів у 2015 році. Згідно із його декларації за 2019 рік, Матолич минулоріч заробив 707 000 грн від підприємницької діяльності у якості ФОП Матолич Т.Б., а ще 23 000 грн становив дохід від продажу рухомого майна.

Матолич зберігає 2 500 доларів і 170 000 грн готівки, ще 20 000 доларів і 200 000 грн він позичив третім особам.

Тарас Матолич є сином Богдана Матолича, колишнього першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка. Він також був міським головою Трускавця (1998-2001 рр.), брат депутата Верховної Ради УРСР 8-9-го скликань Романа Матолича.

У вересні 2005 року Богдана Матолича призначили в.о. начальника Державного управління екології та природних ресурсів у Львівській області, а зараз він працює директором Інституту транскордонного співробітництва та європейської інтеграції.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: