Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі та Трускавці хворих з підозрою на корона вірус не виявлено. В Україні є перша людина, яка одужала від коронавірусу.

Станом на ранок 20 березня, у Дрогобичі та Трускавці хворих з підозрою на корона вірус не виявлено. Як інформує на своїй Фейсбук-сторінці міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, станом на сьогодні в міську лікарню звернулося 13 нових пацієнтів. З них – 10 з ГРЗ, 2 з гострим бронхітом і 1 пацієнт з пневмонією. З підозрою на COVID-19 не було.

Силами ДСНС у Трускавці від сьогодні починаються об‘їзди кварталів машиною з гучномовцем для інформування населення. Для безперебійної роботи міської лікарні, водоканалу організовані спецрейси автобусів з доставкою працівників. Близько 300 людей похилого віку отримують продукти на дому. В місті на вул. Стуса, 15 працює аптека, яка виготовляє деззасоби для знезараження рук і поверхонь.
У Дрогобичі та Трускавці хворих з підозрою на корона вірус не виявлено. В Україні є перша людина, яка  одужала від коронавірусу.
Як зауважив 17 березня, під час засідання виконавчого комітету ДМР та засідання сесії начальник відділу охорони здоров'я ДМР Володимир Чуба, у Львівській області у медзакладах Львова госпіталізовано 14 пацієнтів із підозрою захворювання на коронавірус, однак на разі жодного підтвердження немає. Серед цих 8 пацієнтів, 2 — жителі Дрогобиччини, а саме Нового Села. Це мама з маленькою донечкою, які нещодавно повернулись з-за кордону. За результатами попереднього обстеження, діагноз коронавірусу не підтверджено, у матері та доньки діагностовано грип. Їх перевели у загальну палату.

У Дрогобичі, за словами головного медика міста, для госпіталізації хворих з підозрою на коронавірус визначено КНП "Стебницька міська лікарня", де вже підготували 25 ліжкомісць. Всього, у випадку потреби, у Стебницькій міській лікарні може бути задіяно 110 ліжкомісць, а разом у Дрогобичі та Стебнику — понад 400. Однак, на разі, поки вірус не поширений, усіх госпіталізовуватимуть до Львівської обласної інфекційної лікарні.

Щодо апаратів штучного дихання, які необхідні при госпіталізації пацієнтів з коронавірусом, то у Дрогобичі їх 14, у Стебнику — 2, у навколишніх містах та районі — 10.
Якщо опиратися на статистику поширення коронавірусу в Італії та кількість населення, то Дрогобичу необхідно буде близько 50 апаратів ШВЛ. Окрім цього, для Стебницької міської лікарні закуповують 100 експрес-тестів на визначення захворювання на коронавірус, а також 200 — для Дрогобицької міської поліклініки.
У Дрогобичі та Трускавці хворих з підозрою на корона вірус не виявлено. В Україні є перша людина, яка  одужала від коронавірусу.
Варто нагадати, що на час карантину у Дрогобицьких лікарнях припиняють планові заходи з госпіталізації пацієнтів, а також припиняють проведення планових операцій, крім термінових та невідкладних випадків. Відповідне рішення було прийнято у четвер, 19 березня, під час позачергового засідання комісії НС та ЦЗН у Дрогобицькій міській раді.

Відділу охорони здоров`я доручено забезпечити максимальну готовність та перепрофілювання медичних закладів для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.

У закладах охорони здоров’я, які визначені як резервні для лікування хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV – 2, необхідно організувати виписку або переведення пацієнтів на доліковування в інші територіальні заклади охорони здоров’я області.

Дрогобиччину також не оминула приємна новина про те, що в Україні (в Чернівцях) є перша людина, яка одужала від коронавірусу. Тест чернівчанина на коронавірус показав негативний результат. Про цю приємну новину повідомив президент України Володимир Зеленський у відеозверненні до громадян. Президет також додав що пацієнт почувається добре і сьогодні чи завтра його випишуть з лікарні.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: