Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Новим очільником трускавецької поліції став підполковник Олександр Закутний.

Вчора, 19 березня, у курортному Трускавці відбулося представлення нового очільника Трускавецького відділення поліції Дрогобицького відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Львівській області. Ним став колишній керівник Бориславського відділення Дрогобицького відділу Головного управління Національної поліції України у Львівській області, підполковник Олександр Закутний, який працював на обійманій посаді донедавна.
Новим очільником трускавецької поліції став підполковник Олександр Закутний.
До відома: відразу після проходження атестації підполковник поліції Олександр Закутний звітував перед депутатами на сесії Бориславської міської ради.
У жовтні минулого року разом з начальником Дрогобицького міського відділу Львівської міграційної служби Іваном Крецулом, начальником Дрогобицького МВ НП у Львівській області – полковник поліції Андрієм Біласом, головним спеціалістом міського відділу Львівської міграційної служби Володимиром Лазундою, підполковник поліції Андрієм Журавчаком з метою вирішення проблемних питань, які виникають під час реалізації практичної фази цільових профілактичних заходів успішно провів зустріч територіальних підрозділів міграційної служби, підрозділів поліції, прикордонників та СБУ Львівщини, де було обговорено питання взаємодії між службами для профілактики правопорушень у сфері міграції, виявлення і притягнення до відповідальності за порушення правил перебування іноземців в Україні. Зазвичай праця порушників міграційного законодавства часто використовується у тіньових та кримінальних схемах.

Трускавець для нового очільника поліції курорту є фактично рідним містом, адже тривалий час він працював тут заступником та першим заступником начальника поліції.

Натомість, Максим Гук, який донедавна очолював трускавецьких правоохоронців, повернувся додому до Львоваочолив Франківський райвідділ поліції.

Кадрові рокіровки не оминули і трускавчанина-підполковника Богдана Собка, який донедавна працював у Львові, а з 10 березня переведений на посаду начальника Яворівського відділу поліції.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: