Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Продуктові ринки закриті, маршрутки не курсуватимуть - в Дрогобичі та Трускавці посилюють заходи безпеки.

З 18 березня (12 год.опівдні) призупинено рух громадського транспорту міжміського сполучення. Уряд заборонив залізничні, авіа та автобусні міжміські й міжобласні пасажирські перевезення, медики не матимуть можливості дістатись на роботу.
Продуктові ринки закриті, маршрутки не курсуватимуть - в Дрогобичі та Трускавці посилюють заходи безпеки.
У місті Котермака пройшло позачергове засідання міської комісії ТЕБ і НС, інформує офіційний сайт ДМР. Вирішено до 11 години 19 березня зачинити всі продовольчі ринки на території міста.Також з 11 години буде зупинено роботу міського транспорту. Причина – масове скупчення людей на зупинках, а це може сприяти поширенню коронавірусу, кажуть у мерії. Сьогодні також зачинять торгові точки продажу алкогольних та тютюнових виробів, фаст-фуди на автозаправних станціях. Самі автозаправні станції працюють у звичайному режимі. У міській раді Дрогобича оприлюднили рахунки для небайдужих, які в тяжкий час мають бажання підтримати медицину міста.


Реквізити для благодійних внесків: КНП «Стебницька міська лікарня» Дрогобицької міської ради Код ЄДРПОУ: 13821460 у відділенні «Приватбанк» МФО: 325321 Реєстраційний рахунок: UA633253210000026009053741710 КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» Дрогобицької міської ради Код ЄДРПОУ: 13815703 Реєстраційний рахунок: UA883204780000026003924441669 АБ «Укргазбанк» (благодійні внески, спонсорські допомоги)


Аналогічні рішення по закриттю ринків та відміну курсування транспорту курортним містом прийняли вчора на засіданні ТЕБ і НС у Трускавецькій міській раді. Згідно з рішенням міської комісії на період карантину повинні призупинити роботу міський ринок, магазини з одягом, сувенірами та іншими побутовими товарами. Будівельні магазини, магазини техніки та супутніх товарів будуть зачинені, але, за можливістю, забезпечать прийом замовлень онлайн. Ресторани, розважальні центри та інші громадські місця також будуть зачинені до 3 квітня. Щоправда станом на вчорашній день не всі дотримувалися затверджених норм.
Що стосується санаторіїв та готельних комплексів оздоровниці - їм рекомендовано не приймати гостей наразі до 3 квітня.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: